9D VR Q Dla dzieci

9D VR Q Dla dzieci

Zabawny spersonalizowany produkt VR dla dzieci, o zabawnym wyglądzie przyciągający dzieci do zabawy, kolekcja rozrywki, edukacji, nauki i technologii jako jedna z oryginalnych treści do gry i zabawy. W trakcie gry poznasz zawartość gry logicznej, rozwój ...

Szczegóły produktu


Czym jest 9d VR Q?

9DVR-Q.jpg

Zabawny spersonalizowany produkt VR dla dzieci, o zabawnym wyglądzie przyciągający dzieci do zabawy, kolekcja rozrywki, edukacji, nauki i technologii jako jedna z oryginalnych treści do gry i zabawy. W trakcie gry poznasz zawartość gry logicznej, rozwój wyobraźnia dzieci, niech dzieci bawią się w gry, ucząc się dedykowanego sprzętu do rozrywki dla dzieci VR. Idealne dopasowanie do rynku dziecięcego, zawartość gry VR, niezrównane zanurzenie w świecie gry, przez dzieci w każdym wieku ulubione.

vrQ-for-kids.jpg

未 标题 -25551.jpg


Zaleta 9d VR Q

Zabawny design, bardziej atrakcyjny
Zabawny wygląd, ekran w wysokiej rozdzielczości, gra w czasie rzeczywistym, szybko przyciągają uwagę, zawsze przyciągają wzrok dzieci.

Jedna kluczowa kontrola, wygodna i szybka
Wyposażony w tablet, inteligentny, kluczowy tryb pracy, prosty i wygodny, zawsze i wszędzie do grania w gry. Integracja zarządzania finansami, aktualizacja gry w jednym z systemów zarządzania.

Dzieciństwo, najeżdżanie radości
Dorosły, dziecko może bawić się sprzętem, dzieciństwo, radość bez ograniczeń, potencjał konsumpcyjny zostanie zdetonowany.

vr-park.jpg

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w VR Simulator i dynamicznym kinie 5d 7d od 9 lat, angażujemy się w rozwój produktów VR, produkcję i sprzedaż oraz dedykujemy kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracją, Plan obiektu, promocja i promocja, i tak dalej, Nasze produkty zostały sprzedane do wszystkich fabryk i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów w danym kraju. Teraz najgorętszy VR Super Hero, VR Wyścigi i stały VR ekstremalnych challenger Movie Power są liderem w branży.

vr.jpg

15-1_08


Złap nową okazję, Zadzwoń do mnie lub Emial mnie teraz bezpośrednio!

WendyHot Tags: 9d vr q dla dzieci, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like