9D VR Kids

9D VR Kids

9D VR Kids Zabawny spersonalizowany produkt VR dla dzieci, o zabawnym wyglądzie, który przyciąga dzieci do zabawy, gromadzenia rozrywki, edukacji, nauki i technologii jako jednej z oryginalnych treści do gry i zabawy. W trakcie gry poznasz zawartość puzzli, rozwój...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

9D VR Kids

Zabawny spersonalizowany produkt VR dla dzieci, o zabawnym wyglądzie przyciągający dzieci do zabawy, kolekcja rozrywki, edukacji, nauki i technologii jako jedna z oryginalnych treści do gry i zabawy. W trakcie gry poznasz zawartość gry logicznej, rozwój wyobraźnia dzieci, niech dzieci bawią się w gry, ucząc się dedykowanego sprzętu do rozrywki dla dzieci VR. Idealne dopasowanie do rynku dziecięcego, zawartość gry VR, niezrównane zanurzenie w świecie gry, przez dzieci w każdym wieku ulubione.


vr-kids.jpg

Zaleta 9D VR Kids

Zabawny design, bardziej atrakcyjny
Zabawny wygląd, ekran w wysokiej rozdzielczości, gra w czasie rzeczywistym, szybko przyciągają uwagę, zawsze przyciągają wzrok dzieci.

Jedna kluczowa kontrola, wygodna i szybka
Wyposażony w tablet, inteligentny, kluczowy tryb pracy, prosty i wygodny, zawsze i wszędzie do grania w gry. Integracja zarządzania finansami, aktualizacja gry w jednym z systemów zarządzania.

Dzieciństwo, najeżdżanie radości
Dorosły, dziecko może bawić się sprzętem, dzieciństwo, radość bez ograniczeń, potencjał konsumpcyjny zostanie zdetonowany.


VR-Q.jpg

 Movie-Power-公司介绍.jpg


Movie Power to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji dynamicznych urządzeń kinowych VR · 4D. Jest właścicielem ponad 10 000 metrów kwadratowych parku przemysłowego dla VR · 4D. Po 10 latach stosowania ducha rzemieślnika, Movie Power zdobył wiele patentów na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na występy, autorskie prawa autorskie i 8 certyfikatów eksportowych. Zwłaszcza w 2016 roku zyskała krajowe przedsiębiorstwo high-tech.

Movie Power ma super zespół R & D z ponad 30 inżynierami i zespołem operacyjnym z ponad 20 projektantami. Jako pierwsza firma w branży stworzyła globalny, 24-godzinny system obsługi posprzedażnej (24³): 24 godziny online, 24 godziny pełnej sprzedaży, 24 godziny na rozwiązanie problemu posprzedażnego. Filozofia firmy jest "ukierunkowana na klienta, zorientowana na wyniki".

Bazując na standardzie 5S, 10 000 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej jest w dobrym stanie. Certyfikacja systemu zarządzania ISO9000 to nie tylko skuteczna gwarancja jakości, ale także osiągnięcie rocznej produkcji 3 000 sztuk symulatorów VR i 2000 szt 4D kina dynamicznego. Wszystkie produkty są w pełni sprawdzane od surowców, akcesoriów, montażu, kontroli i testowania. Zwłaszcza 72-godzinny nieprzerwany test cyklu życia przed wysyłką.


judy.jpg

Zapytanie