9d VR Experience Maszyna do gier

9d VR Experience Maszyna do gier

9d VR Experience Game Machine Gra rodzic-dziecko, niesamowita zabawa! W dzisiejszych czasach rynek dziecięcy VR to wakat, brak ekskluzywnych produktów VR dla dzieci Urządzenie do gier 9d VR Experience to produkty dostosowane do potrzeb dzieci, ich wygląd przyciąga dzieci do zabawy, integruje rozrywkę, edukację i naukę ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

9d VR Experience Maszyna do gier


Gra dla rodziców i dzieci, niesamowita zabawa!


Obecnie rynek dziecięcy VR to wakat, brak ekskluzywnej rzeczywistości dla dzieci

Produkty z gry Game Machine 9d VR Experience są dostosowane do potrzeb dzieci, ich wygląd przyciąga dzieci do zabawy, integruje rozrywkę, edukację i naukę z oryginalną treścią gry i metodą gry, możemy doświadczyć zawartości gry logicznej podczas gry, może rozwijać dziecięcą wyobraźnię przestrzeń, i niech dzieci bawią się w gry i uczą się razem.

blob.png


Grywalizacja jest bardziej prawdopodobne, aby zainspirować nieświadomą pamięć dzieci i trwać dłużej niż pamięć książki

Organizowaliśmy konkursy edukacyjne w formie zadań, nagradzaliśmy dzieci wirtualnymi złotymi monetami, zamieniając je w towary, hazard i obrazując nudną wiedzę oraz wizualizując, aby zwiększyć zainteresowanie dzieci nauką, aby dzieci mogły łatwiej przyswajać tematy nauczania i treści. Poprawy inicjatywy edukacji dzieci i lepszego zrozumienia i absorpcji wiedzy w celu poprawy efektywności nauczania.

Unikalne interaktywne doświadczenie rozszerzonej rzeczywistości pozwala dzieciom wykorzystywać oczy, uszy, dłonie i mózgi, aby naprawdę zwiększyć uczestnictwo.


vr q simulator.jpg


Jest to wyjątkowa dziecięca maszyna do gier 9d VR Experience

Treści z gry VR, które idealnie pasują do rynku dziecięcego, są zanurzone w świecie gry i są głęboko kochane przez dzieci w każdym wieku.


Ładny wygląd

Ładny wygląd, wyświetlanie w wysokiej rozdzielczości odtwarzania w czasie rzeczywistym gry na ekranie gry, szybko przyciągając popularność, zawsze przyciągają uwagę dzieci.


Obsługa jednym przyciskiem, wygodna i szybka

Wyposażony w tablet, inteligentny, jednoprzyciskowy tryb pracy, prosty i wygodny, zacznij grać w dowolnym miejscu i czasie. Włącz zarządzanie finansami i aktualizacje gier do jednego systemu zarządzania.


Szczęśliwe godziny dzieciństwa

Ta maszyna do gier 9d VR Experience to urządzenie, w którym dorośli i dzieci mogą się bawić razem, czas dzieciństwa, nieograniczona radość, potencjał konsumenta będzie zdetonowany w nieskończoność.


vr q for child.jpgFAQ


P: Co to jest wirtualna rzeczywistość?

Odp .: Wirtualna rzeczywistość to sztuczne środowisko tworzone za pomocą oprogramowania i prezentowane użytkownikowi

taki sposób, że użytkownik zawiesza wiarę i akceptuje go jako prawdziwe środowisko.


P: Gdzie mogę uruchomić Game Machine 9d VR Experience i jaki jest rozmiar pomieszczenia, którego potrzebuje?

Odp .: Centrum handlowe, park rozrywki, lotnisko, klub, teatr, malownicze miejsca, park rozrywki, okolice szkoły itp.
Wiele lokalizacji jest odpowiednich, ponieważ wystarczy umieścić 2-9 zapasowych liczników, aby umieścić cały zestaw maszyn.


Helen.jpg

Zapytanie