9D VR EGG CINEMA SIMULATOR

9D VR EGG CINEMA SIMULATOR

Jajowaty symulator vr 9d vr jajko to krzesło vr, które pozwala graczowi mieć najsilniejszy zmysł realizmu formy słuchowe, wizualne, dotykowe, jak ekspozycja filmów, poprzez symulację środowiska, aby wiatr, strumień powietrza, nogi trudne , plecy poke, wibracje efekty środowiskowe, prawdziwe ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Jajowaty symulator vr

Kino 9d vr egg to krzesło vr, które pozwala graczowi mieć najsilniejszy zmysł realizmu z słuchowej, wizualnej, dotykowej, jak ekspozycja na filmy, poprzez symulację środowiskową, aby mieć wiatr, strumień powietrza, nogi mocne, plecy poke, wibracje efekty środowiskowe, prawdziwe odczucia, wciągające i zabawne.

 

Dynamiczne siedzenie i bogate efekty środowiskowe

Wibracje, popychaj plecy, omiataną nogę, wiatr za uchem i zastrzyk powietrza. Efekty te mogą stworzyć wirtualne środowisko i sprawić, że doświadczenia będą realnie odczuwać fizjoklimat, eksplozję, falowanie powietrza i fizyczny szok gruzów w kinie Movie Power 9d vr.

  vr park.jpg

Łatwe rozpoczynanie biznesu dzięki rozwiązaniu komercyjnemu Movie Power vr

Symulator kina domowego 9d vr

Od dnia narodzin zaczęliśmy się uczyć, jak uczynić z vr model komercyjny, na który ludzie mogą wydać trochę pieniędzy, a następnie mogą cieszyć się nowym, zaawansowanym technologicznie doświadczeniem vr, a operatorzy mogą z łatwością pracować i prowadzić firmę. to się udaje i dostępne jest komercyjne rozwiązanie Novie Power.


W ogóle brak montażu i instalacji

Wszystkie części są montowane również przed dostawą, podłącz zasilanie i włącz komputer, aby rozpocząć i ułatwić obsługę

 

3-5 minut dla każdej treści

Wszystkie filmy lub gry trwają 2-5 minut, średnio 8 biletów / godzinę na jedno miejsce, wysoka wydajność operacyjna.

 

Inteligentny system statystyki zysków

Nagraj datę, filmy, czas pracy i cenę automatycznie. Łatwy w obsłudze firmy.

case2.jpg

Zapytanie