Kino 9d Vr

9d vr cinema Egg, wyjątkowo wysoka jakość wykonania, poczucie nauki i technologii w stylu księżycowym, nadające się dla rodziców, miłośników i przyjaciół, jest obecnie na rynku ulubionym produktem VR.

Szczegóły produktu

Kino 9d vr

9d vr cinema Egg, wyjątkowo wysoka wydajność kosztowa, poczucie nauki i technologii w stylu księżycowym, nadające się dla rodziców, dzieci, miłośników i znajomych, jest obecnie na rynku ulubionym produktem VR. niż 100 filmów, podzielonych na pięć serii: roller coaster, przygoda, sport, horror, fabuła.Experience tak długo, jak nosić okulary VR, siedzieć na dynamicznym fotelu, możesz wejść w nową wirtualną rzeczywistość świata.Jak VR roller coaster, nosząc Okulary VR, dzięki technologii komputerowej i dynamicznej symulacji siedzenia, tylko bardzo mały ruch dynamicznego fotelika, można w pełni doświadczyć prawdziwego uczucia roller coaster: w górę, upadku, nachylenia, utraty wagi, itp.


9d vr simulator price.jpg


Zalety kina 9d vr:

1. Profesjonalne i masowe różne typy filmów i gier

2. Kask VR o wysokiej rozdzielczości

3. Profesjonalne efekty środowiskowe

4. Funkcja konta konsumenckiego wewnątrz

5. Oprogramowanie profesjonalne

6. Profesjonalne części mocy + części komputerowe

7. Rozwiązanie trzeciego systemu komputerowego 8. System monety jest opcjonalny, bardzo wygodny do kontroli, również oszczędza koszty pracy

9,18 miesięcy Super gwarancji

10. Doświadczenie zawodowe


9D Simulator 9D VR.jpg


Firma

Produkujemy 9D VR, 5D / 7D / 12D, kino XD z ponad 10-letnią historią, oferujemy kompleksową obsługę, w tym rozwój, sprzedaż produkcyjną i sprzedaż po sprzedaży.

Fabryka

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 10000 metrów kwadratowych. Dobrze wystawiony salon jest zawsze otwarty na zwiedzanie każdej chwili. Witamy w naszej fabryce, aby odwiedzić i doświadczyć!

Zespół

Nasz silny profesjonalny zespół sprzedaży współpracuje z naszym pracowitym zespołem produkcyjnym i zespołem posprzedażnym, aby rozwiązać każde zapytanie od klientów, komfort i zadowolić każdego klienta.

Uszczelka

W czasie produkcji i bezpiecznego pakowania, sprawna transakcja i dostawa, nie ma kłopotów.


2 Seats 9D Vr Cinema.png

Hot Tags: 9d vr cinema, Chiny, producentów, dostawców, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like