9D VR Car Racing Game Machine

9D VR Car Racing Game Machine

Maszyna do gry wyścigowej VR Car Movie Power bada i rozwija maszynę do gier wyścigowych 9D VR i wprowadza ją na rynek od 2016 roku. Jesteśmy pierwszą fabryką, która realizuje technologię, która sprawia, że ​​ruch pasuje do działania platformy z dokładnością przekraczającą 99,9%. Kiedy projektujemy wyścigi samochodowe VR ...

Szczegóły produktu

Maszyna do gier VR Car Racing

Film Power bada i rozwija maszynę do gier wyścigowych 9D VR i wprowadza ją na rynek od 2016 roku. Jesteśmy pierwszą fabryką, która realizuje technologię, która sprawia, że ​​ruch pasuje do działania platformy z ponad 99,9% dokładnością. Kiedy projektujemy automat do gier wyścigowych VR , używamy klasycznego czarno-białego koloru, aby wyglądał tak cool.

blob.png

Aby sprawić, by ludzie poczuli się lepiej podczas grania w grę wyścigową 9D VR, korzystamy w szczególności z kierownicy logitech i elastycznego pedału przyspieszenia.

Ponieważ realistyczny układ kierowniczy i pedał dla najnowszych wyścigów. Jest zbudowany z myślą o trwałych, solidnych stalowych łożyskach kulkowych, przesuwniku ze stali nierdzewnej i pedałach oraz ręcznie szytej skórzanej przyczepce. Ma specjalne sprzężenie zwrotne siły podwójnego silnika, realistycznie symuluje wrażenia wyścigowe z płynną cichą przekładnią śrubową.

Ludzie mają łatwy dostęp do kontroli gry: D-pad na kole, przyciski konsoli, manetki i wskaźniki LED. Elastyczny pedał podłogowy: przyspieszaj, hamuj i zmieniaj biegi przy pomocy prawdziwego samochodu.

blob.png

Łatwo sprawdzić, czy Twój układ kierowniczy jest wybierany za pomocą wizualnej wskazówki w zasięgu widzenia peryferyjnego. Pasek koła kierownicy jest wizualnym wskaźnikiem kierunku, w którym skierowane jest koło.

Do gry używamy samochodów projektowych, które są znane na całym świecie i mają wielu fanów. Sterowane, testowane i zatwierdzone przez entuzjastyczną społeczność fanów wyścigów i prawdziwych kierowców, Project Cars reprezentuje następną generację symulacji wyścigów jako ostateczne połączenie pożądania fanów i ekspertyzy deweloperów. Odkryj i bezkonkurencyjne zanurzenie napędzane światowej klasy grafiką i przekazanie, które pozwala naprawdę poczuć drogę. Stwórz kierowcę, wybierz z ogromnej ilości sportów motorowych w dynamicznym trybie kariery i napisz swoją własną historię w intensywnym trybie online dla wielu graczy.

Maszyna do gier wyścigowych 9D VR, oferująca największą na świecie listę najnowszych gier wyścigowych z przełomowym dynamicznym czasem dnia i pogodą, funkcją głębokiego tuningu i pit stopu oraz obsługą Oculus Rift i rozdzielczością 12K Ultra HD, samochody z autami projektowymi opuszczają konkurencję z tyłu w kurzu.

vr-racing-car-workshop.jpg

Allison.jpg

Hot Tags: 9d vr maszyna do gier wyścigowych, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like