9d kino wirtualna rzeczywistość

9d kino wirtualna rzeczywistość

Co to jest 9d kino wirtualnej rzeczywistości? VR rodziny 9d kino wirtualnej rzeczywistości jest kinie vr mini 9d, camparing z innych vr kino, to 9d kino wirtualnej rzeczywistości może pozwolić 6 ludzie doświadczają wirtualnego świata, w tym samym czasie. Doskonale nadaje się dla całej rodziny do zabawy...

Szczegóły produktu

Co to jest 9d kino wirtualnej rzeczywistości?

VR rodziny 9d kino wirtualnej rzeczywistości jest kinie vr mini 9d, camparing z innych vr kino, to 9d kino wirtualnej rzeczywistości może pozwolić 6 ludzie doświadczają wirtualnego świata, w tym samym czasie. Bardzo odpowiedni dla całej rodziny grać z przyjaciółmi, kolegami, kolegów i innych. Fajny wygląd, ciekawe i ekscytujące filmu można pozwolić Ci niezapomniane opuścić


vr simulator six seater.png

Zaletą 9d kino wirtualnej rzeczywistości?

(1) wirtualnej rzeczywistości 9 D simulator to nowy produkt, po pierwsze wydany przez naszą firmę. Całkowicie różni się od ruchu kino 5d, 7d kino interaktywne.


(2) widzów wystarczy umieścić na okulary VR, a następnie przejść do świata kina. Łamie limit wirtualnym i rzeczywistym świecie i zabiera widzów niesamowite doświadczenie.

(3) w porównaniu do chińskich dostawców, Wangdong jest tylko producentem własnych 9 d VR kino.

(4) po roku badań i rozwoju 9 d kino VR przez Wangdong jest już dojrzałym produktem.

(5) nasz potężny zespół R&D jest kierownik ubezpieczeń: 9 d technologii, jakości produktu, aktualizacja filmy. Nasz serwis profesjonalnych po sprzedaży jest wsparcie.

(6) w porównaniu z zagranicznymi dostawcami, Nasza cena jest bardziej konkurencyjna. To przynosi wielki biznes możliwość inwestorów chce zainwestować ten projekt, ale brak pieniędzy.

9d virtual reality cinema-41.jpg


Szczegóły produktu:

Produktu

9d kino wirtualnej rzeczywistości

Efekty

Wiatru, zamiatać nogi, powrót i efekty specjalne wibracje pośladki

MOQ

1 zestaw

Okulary

Deepoon

Zasilania

9 KW

Napięcie

ZASILACZ 110 - 240 V

Gwarancja

12 miesięcy

Certyfikat

Certyfikat CE

Wysyłka w dni

5-7 dni


9d virtual reality cinema for sale.jpg


Zapraszamy do naszej fabryki!

Zawsze wierzymy, że jakość i usługi są najbardziej konkurencyjności, w związku z tym, my, Linehand tylko wytwarzania najwyższej klasy produktów i zapewniają doskonałą obsługę, więc w tym przypadku jesteśmy oferuje profesjonalne i stabilne oprogramowanie, za pomocą wszystkich części profesjonalne (moc części & części PC)... do utrzymania jakości stabilny jak zawsze, i dlatego możemy zaoferować i obiecują super gwarancja 2 lata na rynku!


vr feedback.jpg

Chris.jpg

Hot Tags: 9d wirtualnej rzeczywistości kinem, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like