9d Simulator

symulator 9d składa się z 360 ° panoramiczne okulary, siedzenia, zawartości repozytorium, ma pojedyncze, podwójne i trzy mandaty.

Szczegóły produktu

Co to jest9D VR 9d simulator?

symulator 9d składa się z 360 ° panoramiczne okulary, siedzenia, zawartości repozytorium, ma pojedyncze, podwójne i trzy mandaty.

W grze, umieścić na 360 ° panoramiczne okulary, naprawdę chcesz umieścić siebie wśród nich grał z ludźmi ekscytujące doświadczenie. Jest to rewolucyjny produkt, został dobrze odebrane przez Wspólnotę, przyjść na zamówienie produktów.


9D VR 9d simulator.jpg


Zaletą simulator 9d jajko Pojedyncze siedzenie

(1) wirtualnej rzeczywistości9d simulatorurządzenia, sprzętu peryferyjnego urządzenia peryferyjne, rozrywka zawartości platformy zapewniają bezproblemową integrację z pełną 9D VR.

(2) 360 ° panoramiczne okulary pełny wciągającą rozgrywkę, piękne krajobrazy wokół mieć wszystko w pigułce.

(3) wbudowany czujnik wału 9, 360 ° głowy śledzenia.

(4) 360 ° obrotowy przynosi poczucie od początku do końca wolna, i zestaw przez program aby podnieść platformę obraca się perspektywy, okulary może zachować bez zmian, doświadczenie, efekt nie jest dyskontowane.


9D VR 9d simulator.jpg

new technology 9d vr.jpg


Nasza firma

Guangzhou film Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w symulatorze VR i 5d 7d kino dynamiczne 9 lat, Jesteśmy oddani VR rozwoju produktów, produkcji i sprzedaży i poświęcony zapewniają kompleksowe rozwiązanie Hall VR, który stwierdza, z wyboru lokalizacji i ozdoba, plan obiektu portowego, reklamy i promocji i tak dalej, nasze produkty zostały sprzedane do całego świata, a daleko do Europy, USA, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, itp krajów i regionów. Teraz najgorętszych VR Super Hero, VR, wyścigi i stojący VR challenger extreme Movie mocy są liderem branży.


图片92.jpg

360 Degree View Cinema 9D VR.jpg

图片93_02.jpg

Virtual Reality Simulation Rides 9D VR.jpg


Klienci wybierają nas

图片94.jpg

Wsparcie posprzedażowe 

1.Instalacja

A.Send techników do Chin, aby dowiedzieć się, instalowania i testowania.

B.We wyśle Ci schemat, instrukcje, zdjęć i filmów, aby pokazać go.

C.Send nasza technika lokalizacji, aby zakończyć instalację.

2.Gwarancja

Oferujemy Państwu jeden pełny rok factory warranty.we zaoferuje Ci konserwacji online 24 godziny za darmo i dostaw możesz za darmo uszkodzonych części klucza, z wyjątkiem ekranu projekcyjnego i lampy projektorów wywołane przez czynniki nie ludzkie.

3.Filmy

Mamy nasz profesjonalny zespół pracuje na filmach, normalnie możemy aktualizować 1-2 nowy film co miesiąc do naszych klientów w okresie gwarancji.

4.Konstrukcja

Możemy mieć naszego profesjonalnego projektanta, dostaw i projektowanie dekoracji bilet i pokój dla Ciebie. Pomóc Ci robić reklamy, zachęcanie większej liczby osób i wygrać rynku.


图片95.jpg


Hot Tags: 9d simulator, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like