Single 9D VR Egg Cinema

Single 9D VR Egg Cinema

Single 9D VR Egg Cinema Nazwa: Movie Power 1 seat 9D VR egg cinema Model: MP-VR01 Wymiary: L100 * W100 * H185cm Waga: 100 kg Moc: 2000 W Wprowadzenie Single 9D VR Egg Cinema: Single 9D VR Egg Cinema jest poza high-tech w ostatnich latach, znany również jako technologia rzeczywistości lub sztuczny ...

Szczegóły produktu

Single 9D VR Egg Cinema

  • Nazwa: Movie Power 1 seat 9D VR egg cinema

  • Model: MP-VR01

  • Wymiary: L100 * W100 * H185cm

  • Waga: 100 kg Moc: 2000 W

  • Wprowadzenie kina Single Egg 9D VR:

    Single 9D VR Egg Cinema jest najnowszą technologią w ostatnich latach, znaną również jako technologia rzeczywistości lub sztuczne środowisko. Technologia VR VR to wykorzystanie symulacji komputerowych do generowania trójwymiarowego wirtualnego świata, zapewniającego użytkownikowi symulację wizualnego, słuchowego , dotykowe i inne zmysłowe, pozwalając użytkownikom na wciąganie ogólne, możesz patrzeć na rzeczy w odpowiednim czasie, bez ograniczeń w trójwymiarowym.


blob.png


Zalety Single 9D VR Egg Cinema :

1. Prosty w obsłudze, bez potrzeby instalacji, gdy otrzymujesz maszyny, możesz natychmiast rozpocząć działalność.

2. Przestrzeń ograniczona w przestrzeni wymaga tylko 2 ~ 3 metrów kwadratowych powierzchni, w takim przypadku można ją uruchomić w centrum handlowym, parku rozrywki, na lotnisku, w teatrze, w miejscach widokowych, w parku rozrywki, w pobliżu szkoły itp.

3. Profesjonalny serwis posprzedażny, dożywotnia konserwacja.

4.Jest bardzo nowym rynkiem i bardzo atrakcyjnym nie tylko światopoglądem, ale także filmami, które dostarczają widzom niesamowitych wrażeń, Nie można stracić w biznesie Single 9D VR Egg Cinema.

未标题-2555441.jpg

blob.png未 标题 -3.jpg

Hot Tags: Kino pojedyncze 9d vr jaj, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like