9D VR Simulator Maszyna do gier

9D VR Simulator Maszyna do gier

Maszyna do gier symulacyjnych 9d vr jest urządzeniem do zanurzenia w filmie, które integruje wzrok, słuch, węch, dotyk i ruch z technologią wirtualnej rzeczywistości VR. Maszyna do gry symulacyjnej 9d vr zawiera pole bioniczne 125 ° i rozdzielczość lornetki 1080P wciągające 9D VR ...

Szczegóły produktu

Maszyna do gier symulacyjnych 9d vr jest urządzeniem do zanurzenia w filmie, które integruje wzrok, słuch, węch, dotyk i ruch z technologią wirtualnej rzeczywistości VR. Maszyna do gry symulacyjnej 9d vr zawiera pole bioniczne 125 ° i rozdzielczość lornetki 1080P HD Immersive 9D VR helmet; Swobodny obrót o 360 °, prędkość ruchu od 10 mm / s do 167 mm / s może być precyzyjnie dopasowaną platformą efektów dynamicznych; posiada również urządzenie do natychmiastowego sterowania nagłymi głowami, dynamiczny, inteligentny uchwyt o wielu stopniach swobody i inny sprzęt do prezentacji w kinie jajecznym, aby zapewnić prawdziwe wrażenia w wirtualnym świecie.


VR02-1.jpg


Technologia maszynowa 9d vr symulator staje się coraz bardziej dojrzała, konfiguracja komputera staje się coraz wyższa, liczba filmów, które można teraz skonfigurować przekracza 150. Film jest głównie wyposażony w klasę roller coaster, ponieważ kolejka górska jest najbardziej wciągająca , najbardziej reprezentatywny rodzaj filmu. Dzięki okularom VR i symulacji ruchu, może przynieść wrażenie prawdziwego rzuconego i nieważkiego uczucia, dokładnie tak samo z prawdziwą kolejką górską! Oprócz kolejki górskiej, istnieją inne popularne kategorie horroru, sportu, lekkoatletyki i fabuły, które spełniają potrzeby różnych doświadczeń.


QQ 截图 20171206114355.png

未标题-221411.jpg

helen.jpg

Hot Tags: Maszyna do gry symulacyjnej 9d vr, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like