Jajko 9D VR

Jajko 9D VR

9D VR Egg 9D VR egg to nowy rodzaj rozrywki, która przy użyciu najnowszej technologii VR sprawia, że ​​ludzie szaleją na punkcie rozrywki, ponieważ nie tylko mogą oglądać movis za pomocą okularów VR, ale mogą poruszać się zgodnie z fabułą filmów. Symulator 9D VR egg jest odpowiedni dla każdego wieku, od kiedy ...

Szczegóły produktu

Jajko 9D VR

Jajo 9D VR to nowy rodzaj rozrywki, który dzięki najnowszej technologii VR ludzie szaleją na punkcie rozrywki, ponieważ nie tylko mogą oglądać movis przez okulary VR, ale mogą poruszać się zgodnie z fabułą filmów.

blob.png

Symulator 9D VR egg jest odpowiedni dla każdego wieku, ponieważ może oferować wiele różnych rodzajów filmów. Bez względu na ekscytujące filmy, horrory czy filmy romantyczne, to, czego chcesz, jest właśnie tutaj.

 

W przypadku okularów VR używamy 3 okularów D3, możemy zaoferować rozdzielczość 2560 * 1440P i współczynnik nasycenia 65HZ, dzięki czemu odwiedzający mogą mieć lepsze wrażenia podczas oglądania filmów VR. Dzięki takim okularom nie poczujesz się oszołomiony, odwiedzający będą mogli wygodnie cieszyć się filmami VR.

blob.png

W przypadku platformy symulatora jaj VR używamy platformy 3-dof, która może zaoferować graczom najlepszy ruch symulacyjny, dzięki czemu będą mogli w pełni wciągnąć filmy. Na tej platformie 3-dof, bez względu na cylinder czy serwo, wykonaliśmy trwały test, który z 5 milionami razy testem, może równać się 8 latom użytkowania w normalnej pracy.

 

Poza tym maszyna do jaj 9D VR nie wymaga instalacji i jest bardzo łatwa w obsłudze. Po otrzymaniu maszyny, po prostu trzeba włączyć, a następnie może działać poprawnie. Używamy automatycznego systemu gracza, który jest bardzo łatwy w obsłudze przez ludzi i może kaculować każdą jazdę, aby raport biznesowy.

blob.png

Last but not least, Movie Power ma zespół obsługi posprzedażnej, służący 24 godziny dla klienta na całym świecie, bez względu na rodzaj problemu, możemy pomóc za pomocą zdalnego sterowania z Chin, a następnie naprawić problem w dowolnym momencie.


9d wirtualna rzeczywistość (10) .jpg

lisa.jpg

Hot Tags: 9d vr jajko, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like