Krzesło 9d Vr

Krzesło 9d Vr

9d vr krzesełko I do innego świata "wizji" i zabiorę cię na scenę 9d vr krzesełko jest oszukiwanie nowego "wizualnego" pokolenia w przyszłości, pozwalając ci wejść w wciągający świat, dając ci iluzję nieważkości i szybki spadek samolotu, dając ludziom poczucie ...

Szczegóły produktu

9d vr krzesło

Ja do innego świata "wizji" i zabiorę cię na scenę

Krzesło 9d vr jest oszukiwaniem nowego "wizualnego" pokolenia w przyszłości , pozwalając ci wejść w wciągający świat, dając złudzenie nieważkości i szybkiego upadku samolotu, dając ludziom poczucie osobistego doświadczenia. Tym, co czyni VR 2 wyjątkowym, jest to, że nie powoduje on zawrotów głowy VR.


9DVR-chair.jpg


Kask VR 720 stopni bez martwego kąta

Odwróć głowę, aby dotknąć nowego świata, zobacz świat, dzięki czemu możesz przyciągnąć widownię

Szybki montaż   i łatwa obsługa

Nie ma potrzeby skomplikowanego procesu budowy. Sprzęt może zostać otwarty w ciągu jednego dnia eksploatacji i umieszczony w lokalu, aby przyciągnąć klientów.


Wszechstronne otwarte zarządzanie

9d vr krzesło Otwarta operacja, bez drogich kosztów dekoracji, łatwe   zmierzyć się z miejscem i dostosować działalność, przyciągnąć wszystkich klientów z dowolnego miejsca doskonale .


9DVR-2-seat-new.jpg

Prosty wygląd linii

Styl otwartego fotela prezentowany jest przed odtwarzaczem w stereoskopowy i intuicyjny sposób, stymulujący chęć klienta do doświadczenia


Elastyczna kolokacja w celu tworzenia rozwiązań wielostronnych

Najnowocześniejsza i najnowocześniejsza wirtualna technologia interaktywnej rozrywki jest najlepszym wyborem dla dzisiejszych, gorących inwestycji. Uwzględnia on ruch klientów i alokację przestrzeni, c ustomizowaną, bądę aklimatyzacji o ptimization, f konfigurację rozrywkową projektów rozrywkowych .

Bez rozmaitych zagrożeń i problemów związanych z bezpieczeństwem w obiektach rozrywkowych, ale posiada różnorodne doświadczenia związane z obiektami rozrywkowymi, żywymi i realistycznymi obrazami, namiętnymi efektami specjalnymi, ekscytującymi scenariuszami bitewnymi i sprawi, że poczujesz się bardziej autentycznie. Treści są bogate i ciężkie, z własnym efektem promocyjnym, aby zapewnić entuzjazm gracza.


Funkcje fotela 9d vr:

Wiele czujników i wstrząsów

Dotykowy moduł opinii

Wspierać obracanie, pochylanie, pochłanianie wzrostu


未标题-11265.jpg


Wspaniałe ekskluzywne treści, stale aktualizowane


Movie Power założyła duży zespół zajmujący się badaniami i rozwojem treści, współpracujemy również z dobrze znanym studiem gier w kraju i za granicą, tworząc wysokiej jakości treści, zyskując jednogłośnie potwierdzenie od globalnej publiczności


12.jpg


vr-park.jpg

Fabryka Movie Power VR ma nowoczesną powierzchnię standardową 2000 metrów kwadratowych bazy produkcyjnej w Panyu, Guangzhou. Mamy wielu profesjonalnych ponad 200 pracowników. Nasze produkty są wytwarzane z wybranych gatunków materiałów i akcesoriów. Nasze zaawansowane urządzenia produkcyjne umożliwiają nam wyprodukowanie pełnego zestawu naszych produktów w ciągu tygodnia.


judy.jpg


Hot Tags: 9d vr krzesło, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like