Maszyna do gier kinowych 8d

Maszyna do gier kinowych 8d

Czym jest interaktywna maszyna do gier kinowych 8d? Technologia kino gier 8d z strzelbami dla widza, by strzelać do ducha, szkieletu, samolotu, zbiornika, dinozaurów, ... Widz ma ochotę być osobą w filmach, walczącą o życie w mrocznym świecie. 1) Maszyna do gier kinowych 8d jest również nazywana kinem XD ....

Szczegóły produktu

Czym jest interaktywna maszyna do gier kinowych 8d?

Kino 7d (69) .jpg


Technologia kino gier 8d z strzelbami dla widza, by strzelać do ducha, szkieletu, samolotu, zbiornika, dinozaurów, ... Widz ma ochotę być osobą w filmach, walczącą o życie w mrocznym świecie.

1) Maszyna do gier kinowych 8d jest również nazywana kinem XD. Możesz również nazwać kino 8D to interaktywna maszyna do gier.

2) Maszyna do gier kinowych 8d to ulepszona technologia podstawowa w technologii 5D, składająca się z trójwymiarowej folii i otaczającego środowiska symulacji.

3) Kina teatru 8D mają zaawansowaną technologię, wyraźny motyw i mają duży wpływ na funkcje ekranu w porównaniu z innymi rodzajami kin.
4) Musisz grać w grę z bronią. Po prostu strzelanie do potworów, aby uzyskać ostateczny cel.

5) Kabina kinowa 8D zawiera wiele części, jak poniżej:

System wyświetlania ekranu: profesjonalny metalowy ekran dla kin stereofonicznych, może skutecznie przeciwdziałać zakłóceniom otoczenia, a czas pracy jest bardzo długi.

System siedzeń: ponieważ jest opracowany z konstrukcją 6DOF, może zapewnić dynamiczny efekt z 12 kierunkami, 36 kombinacjami i 72 ruchami.

Centralny system sterowania: główną częścią tego systemu jest oprogramowanie sterujące, które może wykonać wszystkie urządzenia jako całe kino 5D, skutecznie kontrolując wyświetlanie filmu, dynamiczne siedzenia, sprzęt efektowy, sprzęt dźwiękowy.

System efektów specjalnych: obejmuje wiele urządzeń efektowych, takich jak piorun, piorun, maszyna do śniegu, maszyna do baniek mydlanych, maszyna przeciwmgielna i maszyna do wytwarzania wiatru.

System dźwiękowy: zapewniamy sprzęt dźwiękowy w postaci ścieżki dźwiękowej 5.1, najbardziej zaawansowanego sprzętu dźwiękowego używanego w kinach.

Inne akcesoria: okulary 3D, wieszak i inne.


7d cinema (1) .png


Co możemy doświadczyć w maszynie do gier kinowych 8d?

- Efekty deszczu - Efekty bąbelkowe

- Efekty śniegowe - Efekty wiatru

- Efekty świetlne - Efekty dymu / mgły

- Leg Tickler - Wibracje siedzeń

- Ear Wind - Butt Poker

- Back Poker - Water Jet

-Punch Na dole! (NAJNOWSZE) - Punch At Back! (NAJNOWSZY)


Gdzie umieścić maszynę do gier kinowych 8d?

Park rozrywki, park rozrywki, centrum handlowe, centrum gier, miasto gry, ulica spacerowa, ciężarówka i te miejsca, w których zawsze jest pełno ludzi.


Allison.jpg

Hot Tags: 8d maszyna do gier kinowych, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like