Producent kina 7D

Producent kina 7D

360 stopni Wirtualny system kina domowego VR 7D Producent 5D 7D 9D 6 miejsc wciągające Filmy Sensacja Kino Wprowadzenie produktu: Kino producenta kina 7D to kompletny system kinowy. Potrzebujesz tylko małego miejsca i możesz zarobić dużo pieniędzy. Ten system składa się z 6 części, każda część ma wiele ...

Szczegóły produktu

360 stopni Wirtualny system kina domowego VR 7D Producent 5D 7D 9D 6 Fotele wciągające Filmy sensacyjne Cinema

Wprowadzenie produktów:

7D Cinema Producent filmów kinowych to ukończony system kinowy. Potrzebujesz tylko małego miejsca i możesz zarobić dużo pieniędzy. Ten system składa się z 6 części, każda część ma wiele maszyn. Wszystkie te maszyny są połączone ze sobą i umożliwiają widzom realizację akcji siedzącej i specjalnych efektów, takich jak deszcz, śnieg, zamiatanie nóg, bańka, wiatr, błyskawica i tak dalej. Wszystkie te efekty są sterowane komputerowo i synchronicznie ze scenami filmowymi.

7d cinema (10)

Parametr produktu:

Rodzaj Seria kinowa
Napięcie 220V
Rozmiar L1840 * W2335 * H2000mm
Waga 558 kg
Maksymalne obciążenie 1000 kg
Moc 9,0 kW

7d cinema (7)

Gdzie zainstalować kino 7D?

1. Najlepsze miejsca do oparcia: (ciężko płynący klienci) na placu miejskim, centrum handlowym, supermarkecie, zoo, dworcu, parku rozrywki, deptaku, atrakcjach turystycznych, przystani i tak dalej. Możesz nawet ustawić kino w ciężarówce.

2. Docelowi klienci: Wszyscy w szczególności ludzie młodzi, turystyczni, studenci, klienci, dzieci, z wyjątkiem chorób serca i nadciśnienia.

3. Popularyzacja technologii: współpracuj ze szkołą, przynieś szok nauki uczniom, w których szkole lub mieście nie ma muzeum nauki.

4. Współpracuj ze sklepami: możesz współpracować z kilkoma sklepami, a gdy klienci kupią wystarczającą ilość towarów, sklepy będą oferować niektóre bilety z filmów 5D za darmo, możesz dać zniżkę do sklepów.

5. Kino Truck 5D: Możesz ustawić kino na ciężarówce, aby móc wyświetlać filmy 5D klientom w całym kraju.

6. Park rozrywki: Podobnie jak rozrywki rider, place zabaw dla dzieci, ect.


Zaleta współpracy z Movie Power:

1. Będziesz płacić mniej pieniędzy i zarabiać więcej pieniędzy. Zapewnimy dla Ciebie odpowiednią cenę, abyśmy mogli osiągnąć sytuację, w której obie strony wygrywają.

2. Mamy fabrykę, która jest zawodem do robienia kina 5D, więc nie musisz martwić się o jakość kina.

3. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa mają entuzjastyczne podejście do pracy. Możesz z przyjemnością współpracować z nami.

4. Jeśli potrzebujesz, możemy nauczyć swoich techników, aby dobrze wiedzieli, jak obsługiwać kino.

9DVR

Movie Power to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji dynamicznych urządzeń kinowych VR · 4D. Jest właścicielem ponad 10 000 metrów kwadratowych parku przemysłowego dla VR · 4D. Po 10 latach stosowania ducha rzemieślnika, Movie Power zdobył wiele patentów na wynalazki, patenty na wzory użytkowe, patenty na występy, autorskie prawa autorskie i 8 certyfikatów eksportowych. Zwłaszcza w 2016 roku zyskała krajowe przedsiębiorstwo high-tech.

Od 10 lat Movie Power zawsze koncentruje się na badaniach i rozwoju, aplikacjach i produkcji technologii ruchu VR i 4D. W 2018 r. Będziemy w pełni promować "innowacje i działania w zakresie ekstrawaganckich rozrywek" oraz zapewnić "lepsze usługi obsługi stron" drogim klientom!

Witamy w Movie Power i dzięki za wybór Movie Power!

Hot Tags: Producent kina 7d, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like