Sprzęt kinowy 5D 7D

Sprzęt kinowy 5D 7D

Przenoszenie 5D kina teatralnego z 7D Cinema Electric Motion Platform5D 7D Cinema Cinema Equipment Dostawca produktu Wprowadzenie: Co to jest 5D 7D Cinema Theater Equipment? Wyposażenie kin Cinema 5D 7D Action Cinemas oferuje najnowszą technologię w dynamicznej, wielowymiarowej rozrywce wizualnej ...

Szczegóły produktu

Przenoszenie 5D Cinema Theater z 7D Cinema Electrical Motion Platform5D 7D Cinema Theater Equipment Supplier

Wprowadzenie produktów:

Co to jest sprzęt kinowy 5D 7D Cinema?

5D 7D Cinema Theater Wyposażenie Action Cinemas oferuje najnowszą technologię w dynamicznych, wielowymiarowych, wizualnych przejażdżkach rozrywkowych, odpowiednich zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Twoje zmysły zostaną przytłoczone stymulującymi i ekscytującymi animowanymi filmami 5D z dźwiękiem przestrzennym, połączonymi z luksusowymi fotelami „aktywnym ruchem” i dramatycznymi efektami takimi jak deszcz, mgła, błyskawica, wiatr, śnieg, dotyk, dotyk i wiele innych. Będziesz cieszyć się tym prawdziwym doznaniem wizualnym typu „action ride”, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Jest to najbardziej zaawansowana cyfrowa technologia filmowa na rynku, która pozwala klientom naprawdę oglądać film podczas oglądania.

Główną zaletą posiadania kina 3D / 4D / 5D / 7D / 9D / 12D jest możliwość uzyskania odpowiedniego salda pracy.

7d cinema (4)

Parametr produktu:

Imię Sprzęt kinowy 5D 7D
Rozmiar L1840 * W2335 * H2000mm
Film
100 sztuk aktualizacji 2 filmy / miesiąc
Efekty specjalne Deszcz, śnieg, bańka, oświetlenie, wiatr, mgła, zapach, ogień
Gwarancja 12 miesięcy na sprzęt, czas życia oprogramowania
Pakiet Bubble Pack + Stretch Films Carton + Wood Frame

7d cinema (2)

Zalety sprzętu 5D 7D Cinema Theater:

1. Siła:

1) Pierwszy z nich przyjmuje koncepcję projektowania hydraulicznego „6 stopni swobody”;

2) Weź zaawansowaną technologię z Korei Południowej, projekt przemysłu kulturalnego wspierany przez nasz naród. Produkty mogą sprzedawać się na dobrym rynku w kraju i za granicą dla 500 obszarów.

2. Technicy: Nasi profesjonalni technicy mogą przybyć na miejsce, aby zaoferować usługę instalacji testowej i przeszkolić osobiście.

3. Obsługa posprzedażna:

1) Roczna gwarancja, dożywotnia konserwacja.

2) Jeśli potrzebujesz, możemy wysłać inżynierów do zainstalowania kina za darmo, a wystarczy dostarczyć nam bilety wizowe w obie strony, pokój i jedzenie.

3) Będziemy aktualizować jeden nowy film miesięcznie.


Dlaczego właśnie my?

1) Moc filmowa jest profesjonalnym producentem do produkcji automatów rozrywkowych od 1999 roku, który jest w tej dziedzinie od 12 lat z wzbogaconym doświadczeniem. Dzięki znacznej obsłudze i konkurencyjnym cenom Senchuang jest dobrym wyborem.

2) Przyjmujemy zaawansowaną technologię mocy hydraulicznej w Korei Południowej, nie tylko produkującą piękny ruch, ale także wspaniały rytm.

3) Mamy bardzo dobrą reputację od zagranicznych klientów z systemem jakości firmy. Po otrzymaniu


Zamówienia od klientów, nasza firma ściśle kontroluje jakość produktu od zakupu surowców do produkcji, zapewniając kwalifikowane produkty na poziomie pierwszej klasy. W międzyczasie, aby zapewnić jakość towarów, upewnilibyśmy się, że wszystkie automaty rozrywkowe działają dobrze przed dostawą.

7d cinema (17)

Hot Tags: Sprzęt kinowy 5d 7d, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like