Sala kinowa 4D

Sala kinowa 4D

Sala kinowa 4D Sala kinowa 4D to termin marketingowy dla systemu prezentacji rozrywkowej łączącego film 3D z efektami fizycznymi, które występują w teatrze w synchronizacji z filmem. Może zaoferować nową opcję starego kina 3D, które może znacznie pomóc w stymulowaniu biznesu. 4D ...

Szczegóły produktu

Sala kinowa 4D

 

Sala kinowa 4D to marketingowe określenie systemu prezentacji rozrywki łączącego film 3D z efektami fizycznymi, które występują w kinie w synchronizacji z filmem.

blob.png

Może zaoferować nową opcję starego kina 3D, które może znacznie pomóc w stymulowaniu biznesu. Sala kinowa 4D z filmami 3D, fotelem ruchomym, efektami specjalnymi dla środowiska, systemem dźwięku przestrzennego 3D, systemem projekcji jakości i systemem automactic controller. Może w 100% symulować ruch zgodnie z fabułą filmu, zwiedzający będą zaskoczeni tym, czego doświadczyli w sali kinowej 4D .

 

W przypadku układu kinowego zaprojektujemy zgodnie z Państwa konstrukcją i wielkością detali, wykorzystamy nasz zawód, aby w pełni wykorzystać pokój i uzyskać najbardziej odpowiedni projekt.

4d cinema.jpg

Na ekranie możemy zaoferować odpowiedni rozmiar ekranu, a nawet dostosować, aby zapewnić odwiedzającym najlepszą jakość oglądania.

 

Dla systemu projektorów możemy zaoferować profesjonalną propozycję jak Epson, Sony, Luxeon itp.

 

System efektów specjalnych jest również ważnym punktem projektu kina 4D, więc zaprojektujemy go zgodnie z układem kinowym, aby każdy odwiedzający mógł poczuć niesamowite efekty specjalne dla środowiska.

Teatr 4d (15) .jpg

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://movie-power.com/Products/4D-cinema.aspx

Wendy.jpg

Hot Tags: Sala kinowa 4d, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like