360 Flight Simulator

360 Flight Simulator

Fajny projekt centrum handlowego 360 ruchu lotu 9D VR symulator Fajny wygląd, efekt wysokiej immersji, dokładna symulacja ruchu, wszystkie rodzaje wysokiej jakości wideo i gier interaktywnych 9D Vr, sprzęt rozrywkowy Vr, po prostu chcemy dać ci to, co najlepsze! Zalety produktu: 1. High-tech ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Fajny projekt centrum handlowego 360 ruchu lotu 9D VR symulator

Fajny wygląd, efekt wysokiej immersji, dokładna symulacja ruchu, wszelkiego rodzaju wysokiej jakości wideo 9D Vr i gry interaktywne, sprzęt rozrywkowy Vr, po prostu chcemy dać ci to, co najlepsze!


simulator flight (2).jpg

Zalety produktu:

1. Wysokiej technologii krzesło obrotowe o kącie 360 stopni

Unikalny design, technologia obracania o 360 stopni, wsparcie dla jednej osoby, aby cieszyć się specjalnym efektem, w tym flipem i huśtawką

2. Projekt zhumanizowany

Wyposażony w szelki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodników.

3. Wiele tematów przygodowych

Gra ma swing gyro, roller coast i tak dalej, zapewniając graczom bardziej wymagające wybory.


720flight.jpg

Filozofia projektowania produktów:

Po założeniu kasku VR wprowadzasz całkowicie wciągające środowisko generowane komputerowo, takie jak gra, scena filmowa lub miejsce odległe. Niewiarygodną rzeczą w tej technologii jest to, że czujesz się tak, jakbyś był obecny w innym miejscu z innymi ludźmi. Ludzie, którzy tego próbują, mówią, że różni się to od wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyli w swoim życiu.

Platforma Motion obsługuje ruchy w świecie rzeczywistości wirtualnej, zapewnia ludziom więcej wciągających i ekscytujących wrażeń, ale większość ludzi odczuwa zawroty głowy mniej więcej podczas próbowania sprzętu do rozrywki VR, dlaczego?

Jednym z ważnych powodów jest to, że obserwacja rzeczywistości wirtualnej różni się od działania twojego ciała z platformy ruchu. Oczywiście większość urządzeń VR tylko może kołysać się lub wibrować w małym ograniczonym kącie, nie da się dopasować akcji jak 360 stopni toczenia kolejek górskich.

360 Flight Simulator zastosował całkowicie nową technologię, aby pokonać ruch ograniczony przez platformę z elektrycznym cylindrem, może obracać się o 360 stopni płynnie bez żadnych pauz i hałasu, opóźnienie działania wewnątrz, prawie pasuje do akcji w dowolnej scenie rzeczywistości wirtualnej 100%, aby zmniejszyć uczucie zawrotów głowy, a jednocześnie przynosi ludziom prawdziwe uczucie nieważkości, tak jak ty przywiązujesz prawdziwą kolejkę górską, naprawdę wspaniałe doświadczenie.

720.jpg

Informacje o mocy filmu:

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w VR Simulator i dynamicznym kinie 5d 7d od 9 lat, angażujemy się w rozwój produktów VR, produkcję i sprzedaż oraz dedykujemy kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracją, Plan obiektu, promocja i promocja, i tak dalej, Nasze produkty zostały sprzedane do wszystkich fabryk i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów w danym kraju. Teraz najgorętszy VR Super Hero, VR Wyścigi i stały VR ekstremalnych challenger Movie Power są liderem w branży.

movie power (2).gif

movie power (4).gif

movie power (6).gif

movie power (9).jpg


Zapytanie