360 Flight Simulator

360 Flight Simulator

Fajny projekt centrum handlowego 360 ruchu lotu 9D VR symulator Fajny wygląd, efekt wysokiej immersji, dokładna symulacja ruchu, wszystkie rodzaje wysokiej jakości wideo i gier interaktywnych 9D Vr, sprzęt rozrywkowy Vr, po prostu chcemy dać ci to, co najlepsze! Zalety produktu: 1. High-tech ...

Szczegóły produktu

Fajny projekt centrum handlowego 360 ruchu lotu 9D VR symulator

Fajny wygląd, efekt wysokiej immersji, dokładna symulacja ruchu, wszelkiego rodzaju wysokiej jakości wideo 9D Vr i gry interaktywne, sprzęt rozrywkowy Vr, po prostu chcemy dać ci to, co najlepsze!


simulator flight (2).jpg

Zalety produktu:

1. Wysokiej technologii krzesło obrotowe o kącie 360 stopni

Unikalny design, technologia obracania o 360 stopni, wsparcie dla jednej osoby, aby cieszyć się specjalnym efektem, w tym flipem i huśtawką

2. Projekt zhumanizowany

Wyposażony w szelki bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodników.

3. Wiele tematów przygodowych

Gra ma swing gyro, roller coast i tak dalej, zapewniając graczom bardziej wymagające wybory.


720flight.jpg

Filozofia projektowania produktów:

Po założeniu kasku VR wprowadzasz całkowicie wciągające środowisko generowane komputerowo, takie jak gra, scena filmowa lub miejsce odległe. Niewiarygodną rzeczą w tej technologii jest to, że czujesz się tak, jakbyś był obecny w innym miejscu z innymi ludźmi. Ludzie, którzy tego próbują, mówią, że różni się to od wszystkiego, czego kiedykolwiek doświadczyli w swoim życiu.

Platforma Motion obsługuje ruchy w świecie rzeczywistości wirtualnej, zapewnia ludziom więcej wciągających i ekscytujących wrażeń, ale większość ludzi odczuwa zawroty głowy mniej więcej podczas próbowania sprzętu do rozrywki VR, dlaczego?

Jednym z ważnych powodów jest to, że obserwacja rzeczywistości wirtualnej różni się od działania twojego ciała z platformy ruchu. Oczywiście większość urządzeń VR tylko może kołysać się lub wibrować w małym ograniczonym kącie, nie da się dopasować akcji jak 360 stopni toczenia kolejek górskich.

360 Flight Simulator zastosował całkowicie nową technologię, aby pokonać ruch ograniczony przez platformę z elektrycznym cylindrem, może obracać się o 360 stopni płynnie bez żadnych pauz i hałasu, opóźnienie działania wewnątrz, prawie pasuje do akcji w dowolnej scenie rzeczywistości wirtualnej 100%, aby zmniejszyć uczucie zawrotów głowy, a jednocześnie przynosi ludziom prawdziwe uczucie nieważkości, tak jak ty przywiązujesz prawdziwą kolejkę górską, naprawdę wspaniałe doświadczenie.

720.jpg

Informacje o mocy filmu:

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd specjalizuje się w VR Simulator i dynamicznym kinie 5d 7d od 9 lat, angażujemy się w rozwój produktów VR, produkcję i sprzedaż oraz dedykujemy kompleksowe rozwiązanie sali VR, która kończy się wyborem miejsca i dekoracją, Plan obiektu, promocja i promocja, i tak dalej, Nasze produkty zostały sprzedane do wszystkich fabryk i daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, krajów i regionów w danym kraju. Teraz najgorętszy VR Super Hero, VR Wyścigi i stały VR ekstremalnych challenger Movie Power są liderem w branży.

movie power (2).gif

movie power (4).gif

movie power (6).gif

movie power (9).jpg


Hot Tags: 360 symulator lotu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, na sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like