Rzeczywistość wirtualna 360 stopni

rzeczywistość wirtualna 360 stopni jest rodzajem gorąca wirtualnej rzeczywistości, w ostatnich latach, które potrzebuje gracz stanąć na platformie vr i nosić hełm vr doświadczenie realistyczne i zabawnych sytuacji.

Szczegóły produktu

rzeczywistość wirtualna 360 stopni

rzeczywistość wirtualna 360 stopni jest rodzajem gorąca wirtualnej rzeczywistości, w ostatnich latach, które potrzebuje gracz stanąć na platformie vr i nosić hełm vr doświadczenie realistyczne i zabawnych sytuacji. Wciągające i interaktywne doświadczenia wirtualnej pozwoli Ci czuć zapomnij zostawić. Różne filmy i unikalne efekty specjalne również zrobić więcej różnych uczuć do Ciebie. W filmie jesteś nie normalny człowiek, jesteś dzielny żołnierz!


gun shooting game.jpg


VR walki 360 stopni wirtualną rzeczywistość doświadczenia urządzenie ma jednomiejscowego, zakładamy, że wybór dwóch produktów, oczywiście, możemy również ustawić Wirtualne Muzeum doświadczenie w 4, 6 produktów. Ponieważ VR wirtualnej rzeczywistości doświadczenie urządzenia najnowszych technologii, ludzie będą spieszyć do doświadczenia, Cena zestaw o $5-$10. Za każdym razem film VR jest 5-10 minut, co godzinę można prawdopodobnie mają sześć partii widzów.


virtual 360 simulator.jpg 


rzeczywistość wirtualna 360 stopniParametr

Nazwa produktu

Bitwa pod rzeczywistość wirtualna 360 stopni

Kolor

Obraz lub dostosowane

Rozdzielczość obrazu

1290 * 1080

Napięcie

220V

Zasilania

450W

Gracz

1Player

Użycie

shopping mall, parku rozrywki, vr doświadczenie house

Kask

HTC

Certyfikat

ISO9001, CE

Gwarancja

1 rok


Movie Power 9d Vr Standing Battle.jpg

图片34.jpg

Hot Tags: 360 stopni virtual reality, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, ceny, sprzedaż

Zapytanie

You Might Also Like