Symulator F1

Symulator F1

Super składana konstrukcja trzy ekranu dla stylowej atmosfery wyścigów F1 symulator gry. Za pomocą różnych efektów dynamicznych w połączeniu z dźwięk przestrzenny 3D,
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

F1 symulator

Super składana konstrukcja trzy ekranu dla stylowej atmosfery wyścigów F1 symulator gry. Za pomocą różnych efektów dynamicznych w połączeniu z dźwięk przestrzenny 3D, scena efekt wstrząsu, tłum można czuć się w czasie rzeczywistym symulacji samochód sceny, przyciągnąć więcej graczy do doświadczenia. Wsparcie dla wielu graczy w czasie rzeczywistym online, konkurencyjne ranking, interaktywne, bardziej zabawne.

Program symulator Racing F1 to gra wyścigowa, która wykracza poza większości wyścigów na rynku dzisiaj. Realistyczne wyobrażalny technologia, przyjazny interfejs, bogate doświadczenie, konkursu, efekt jest szokujące. Gry przyniósł graczy prawdziwe uczucia, które jest bardzo blisko real racing w trakcie wyścigów, i inne wyścigi komputer nie może się równać uczucie.


f1 car race simulator.jpg


Dlaczego warto wybrać nas

1. najbardziej Fantastyczny i stabilnej jakości sprzętu

2. doskonałą obsługę systemu

3. tyle doświadczenia w centrum gier inżyniera. Możemy dostosować maszynę do gier, jak chcesz, zaprojektować spersonalizowane dla Ciebie.

4. profesjonalny zespół oferuje pomoc techniczną dla klientów.

5. techników może przejść do swojego miasta, aby pomóc rozwiązać problemy z Twoim centrum gier.

f1 car racing simulator.jpg

图片99.jpg

Zapytanie