Symulator jazdy samochodem

Co to jest symulator jazdy samochodem? Symulator jazdy samochodem Power Power wykorzystuje zaawansowaną technologię sterowania ruchem w skali międzynarodowej. Wykorzystanie platformy wysokiego stopnia w ruchu elektrycznym, w pełni zintegrowanej z grą, może zakończyć nurkowanie, wspinać się, pochylać, zgiąć, obracać, upuszczać, .. .
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Car Driving Simulator.jpg


Co to jest symulator jazdy samochodem   ?

Symulator jazdy samochodem Power Power wykorzystuje zaawansowaną technologię sterowania ruchem w skali międzynarodowej. Wykorzystanie platformy o dużej wysokości w stopniach wolnocłowych, ściśle zintegrowanej z grą, może zakończyć nurkowanie, wspinać się, pochylać, zgiąć, obracać, upuszczać, turbulencję, itp. Przygoda trudnych ruchów, z aspektów dynamicznych, sterowania jazdą, audio, symulacja daje użytkownikowi prawdziwe doświadczenie.

Zaletą symulatora jazdy samochodem

1. Mały ślad: tylko kilkanaście sklepów kwadratowych będzie mogło otworzyć trójwymiarowe muzeum doświadczeń symulacyjnych, które pozwoli zaoszczędzić czynsz

2. Wybór miejsca: supermarkety, centra handlowe, ulice dla pieszych, parki i parki rozrywki itd

3. mała inwestycja: tylko kilkaset tysięcy juanów może otworzyć muzeum doświadczeń

4. Obsługa posprzedażna: utrzymanie fabryki sprzętu przez całe życie, która nie jest gwarantowana przez zwykłych kupców


F1 Car Driving Simulator.jpg

Car Driving Simulator f1.jpg


Zakres zastosowania produktu:

Do użytku osobistego, centrum rozrywki dla dzieci, parking, miasto kreskówek, klub seniorów, sala gier wideo, klub, KTV, kafejki internetowe, szkolenia symulacyjne wyścigów, szkolenie symulacji samolotów, sala wystawowa, muzeum nauki i techniki, aplikacja dydaktyczna na.


F1 Driving Simulator.jpg


O nas


图片 92.jpg

Driving Simulator Factory.jpg


Guangzhou Film Power Technology Co Ltd specjalizuje się w VR Simulator i 5d 7d dynamiczne kino od 9 lat, jesteśmy zobowiązani do rozwoju produktów VR, produkcji i sprzedaży i dedykowane do zapewnienia całościowego rozwiązania Hall VR, który kończy się z wyborem miejsca i dekoracji, planowania placówki, promocji i promocji i tak dalej, Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie, a daleko do Europy, USA, Ameryki Południowej, Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, ect krajów i regionów.Now najgorętszych VR Super Hero, VR wyścigowe i stały VR ekstremalne wyzwanie Movie Power są liderem branży.Zapytanie