AR Games Somatosensoryczna maszyna

AR Games Somatosensoryczna maszyna

AR Games Somatosensoryczna maszyna Zróżnicowane doświadczenie, perfekcyjna kontrola nad ciałem AR Games Somatosensoryczna maszyna to nowy typ gry elektronicznej obsługiwany przez zmiany w ruchach ciała. Gra elektroniczna, w którą gra ciało, przerywa tryb pracy, który był poprzednio ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

AR Games Somatosensoryczna maszyna


Zróżnicowane doświadczenie, doskonała kontrola nad ciałem

AR Games Somatosensory Machine to nowy typ gry elektronicznej obsługiwany przez zmiany w ruchach ciała. Gra elektroniczna, w którą gra ciało, przerywa tryb działania, który wcześniej był jedynie wprowadzany przez joystick i sprawia, że gracz czuje się tak, jakby był w grze.

Funkcja przechwytywania w podczerwieni w celu dokładnego kierowania

W złożonym otoczeniu placu zabaw eliminowane są zakłócenia oświetlenia i charakteru, na ekranie pojawiają się obrazy akcji na żywo gracza, obsługiwana jest gra kontrolująca ruchy ciała, obsługiwane są gry jednoosobowe, gry dla dwóch graczy oraz scena na placu zabaw jest popularny.

选产品41554.jpg


Nowo ulepszona gra dla graczy w różnym wieku

Kontrolując ruchy postaci w grze poprzez działania własnego ciała, gracz może być "pełnym ciałem" w grze i cieszyć się nowym doświadczeniem interakcji somatosensorycznych. AR Games Somatosensory Machine zapewnia graczom gry somatosensoryczne i zielone, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych w wieku od 8 do 80 lat. Elementy gry można również aktualizować online. Użytkownicy w różnym wieku mogą znaleźć swoje ulubione typy gier.

体感机.jpg


Nowy tryb doświadczenia, aby pozbyć się tradycyjnej niewoli

Całkowicie nowe podejście, które integruje gry i rozrywkę w swoje życie, uwalniając graczy od więzów tradycyjnych gamepadów, kontrolując grę poprzez własne kończyny i wchodząc w interakcje z graczami internetowymi w celu udostępniania zdjęć oraz informacji wideo i audio.

vr-park.jpg

vr-workshop.jpg

Helen.jpg

Zapytanie