Word Of Mouth, Coco faktycznie gra w marketingu VR

- Jun 02, 2018-

Ostatnio animacja wielokrotnie zerwała krąg przyjaciół i udało się zebrać łzy rodzimej widowni. Wiele osób, które zobaczyły to spontanicznie, nazwało ten film. To było marzenie Disney'a (Pixar Animation Studio). "Coco" zostało wydane przez pół miesiąca, a wynik Douban nadal ma 9,1 punktu.  

Pixar, jako firma zajmująca się animacją, nie tylko przoduje w "poruszaniu publiczności", ale jest także bardzo wrażliwa pod względem technologicznym.   Wraz z wydaniem "Coco", Pixar uruchomił także doświadczenie VR "Coco VR". Używanie zestawu słuchawkowego VR może być niewygodne. Pixar przekształcił wersję VR "Coco" w szczęście. Krótki teledysk nagłej zmiany stylu pozwala fanom dołączyć do znajomych i przemienić się w szczęśliwy świat.

blob.png

W filmie VR Mig dokonał krótkiego otwarcia, a gracz wszedł do krainy umarłych.   Mieszkańcy Ziemi Nieumarłych z entuzjazmem powiedzą, że spektakl rozpocznie się wkrótce.   Musisz kontrolować swoje "ciało" za pomocą głowic Oculus Rift i uchwytów oraz zmienić sukienkę i fryzurę przed lustrem.   Następnie gracze przybyli do tętniącego życiem placu miejskiego, wsiedli do pociągu i pokonywali dziwaczne miasto.   Przeżyj tę podróż osobiście i przejdź przez barwną pływającą dzielnicę. Będziesz westchnął, jakie piękne miejsce.   Może to być pojedyncze doświadczenie lub doświadczenie dla wielu osób, obsługujące jednocześnie do czterech graczy w przestrzeni społecznej.   Niektóre sceny z filmu VR są powiązane z fabułą filmu. Gracze, którzy obejrzeli ten film, poczują się bardziej intymnie.

W dzisiejszych czasach, w celach marketingowych, niektóre studia filmowe uruchomią także wersję próbną VR dołączoną do filmu, aby poprawić wrażenia wizualne i pośrednio promować film.   Aby film mógł uzyskać dobre wyniki w kasach, jakość samej pracy jest kluczowa, ale odpowiedni marketing powinien również zostać zsynchronizowany z dalszymi działaniami.

blob.png

Niezależnie od tego, jak dobry jest twój produkt, nikt nie zna tego produktu i jest bezużyteczny.   Jako że Jingdong od samego początku był na czele ze strategiami niskich cen, ale również w perspektywie średnioterminowej stoi w obliczu silnej marki i przewagi kanałów tradycyjnych przedsiębiorstw, a teraz dostosowuje się w czasie, w pełni wykorzystując zalety komunikacji marketingowej. w e-commerce i wzmacnianie budowania marki. Dopiero wtedy utrzymał swoją pozycję lidera rynku.   To, co chcesz osiągnąć, to nie tylko płacić więcej, ale musisz skorzystać z właściwych metod marketingowych.