Dlaczego parku rozrywki VR jest coraz bardziej popularny wśród ludzi

- Sep 18, 2017-

Teraz rozwój vr jest bardzo szybko, już w zeszłym roku, jest wydany raport, twierdząc, że VR i AR staną się nowej generacji platformy komputerowej po komputerze i inteligentny telefon komórkowy, wielu gałęziach przemysłu zostanie zmodyfikowane , nie tylko naszej gry, wideo itp...

Co to jest takie szalone VR? Uważam, że dużo osób słyszało o nim, ale nie jest tak jasne, a następnie tutaj daje nauki, co to jest park rozrywki VR?


6 seats 9d vr.jpg


Park rozrywki VR jest określany jako rzeczywistości wirtualnej, jest można utworzyć i wirtualny świat komputera system symulacji, używa komputera do generowania środowisku symulacji, system symulacji 3D interaktywne wielu źródeł informacji dynamicznych Fusion , zachowanie visual obiekt i użytkownicy zanurzyć się w środowisku. Po prostu i popularnie, oznacza to, że sztuczne środowisko stworzone przez komputer, który może przynieść doświadczenia do ludzi, jak gdyby rzeczywistość

未标题-3.jpg


Powstanie park rozrywki VR sprawia, że wiele niemożliwe, a także sprawia, że wiele marzenia stają się rzeczywistością. Co robimy w życiu nie jest bardzo chętny do zrobienia rzeczy, może być osiągnięte dzięki VR, nasze życie nie jest ciężki, ale VR; nasze prawdziwe życie zawsze mają wiele ograniczeń, więc istnieje wiele rzeczy, które jesteśmy w stanie spróbować, ale VR można przełamać impas. VR mogą być stosowane do wielu obszarów rozrywki, medycznych, wojskowych aerospace, wnętrza design, rozwoju nieruchomości, przemysłowej symulacji, chociaż VR jest obecnie ograniczone w technologii jest wielki, ale nie zapobiec miłość i łaska każdej branży IT, giant przemysł w pierwszej połowie tego roku, VR parku rozrywki isreached nieznany dotąd wysokość.

未标题-5.jpg

Park rozrywki VR jest technologia poczyniła niezwykłe osiągnięcia w branży gier. Jakiś czas temu, wirtualnej rzeczywistości, Konferencja deweloperów wydany najnowszy raport na temat raportu VR/AR innowacji, wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości 78% programistów powiedział, biorą pod uwagę lub aby wejść na pole gry i rozrywki i innych obszarów stanowiły stosunkowo ubogich daleko.