Dlaczego HTC Vive Infinite Space pieszo platformy jest skuteczna

- Oct 09, 2017-

Teraz rzeczywistość wirtualna jest bardzo gorąco, Oculus, HTC Vive i PSVR, tymczasowo HTC Vive zdobył. Ale autor szacuje, że nawet jeśli PSVR idzie na sprzedaż, Zwycięzcą będzie HTC Vive. Ciepła platformę nieskończonej przestrzeni spaceru od władzy filmu można zobaczyć, i szczegółowe powody są również zapraszam do słuchania mnie powoli.

HTC Vive jest rzeczywiście bekhend gra, i lokalizator lasera można śledzić wszystkie ruchy głowy i kontrolerów obu rąk, pozwalając graczy zrobić wszelkiego rodzaju ruchy obiema rękami. To również sprawia, że HTC Vive bardzo nadaje się do wprowadzania miejsc rozrywki VR, więc elektronika longcheng pozwoli to na platformę nieskończonej przestrzeni krótkiego spaceru.

Rękach gracza można tańczyć, to zaawansowane gry, niech Vive HTC mają przewagę w konkurencji. W Oculus i PSVR ludzie mogą tylko naciśnij przyciski na uchwyt, który jest mniej niż klawiatury i myszy. I nie jest tak dobry, naciśnięcie przycisku, tylko trafi przycisk i nawet uruchomienie bomby atomowej jest przycisk.

HTC Vive (4).jpg

HTC Vive można odnieść sukces w nieskończonej przestrzeni spaceru platformy, a jednym z powodów jest proste i łatwo zacząć. Nie tylko są kobiet graczy jak gier łatwe w obsłudze, ale mężczyźni również wolą gry proste, łatwe w obsłudze. Jeśli spojrzeć na zewnątrz wielki park rozrywki, który jeździ są skomplikowane, aby myśleć o.

HTC Vive (7).jpg