Dlaczego telefony nie są zastąpione przez urządzenia VR?

- Nov 04, 2017-

Po pierwsze wąskie pojmowanie VR jest wyświetlacz i interaktywnych technologii zawartości, która jest nośnik informacji. Ponieważ ludzkie, w górnym Jaskinia freski, malarstwo, Fotografia, film, a następnie do wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości, wyświetlanie i interakcję z technologii zostały zmiany, ale nie stała się główną zawartością, konotacji jest do wyrażania zawartości. Na przykład oglądania gier wideo, wideo i gier są informacje, ale technologia VR jest nie informacji, ale media. Niektórzy mówią, że na rynku VR jest mała, i istnieje kilka r&d inwestycyjne i techniczne wąskich gardeł. W rzeczywistości problem VR nie jest w skali rynku lub techniczne wąskie gardło, ale rzeczywiste zapotrzebowanie do uaktualnienia zawartości nośnika nie ma na rynku. Co zużywa użytkownika jest zawartość, która jest ważniejsza niż atrybut media. Na przykład jeśli Oglądasz avatar na telefon, TV i kino, nie patrz avatar z powodu urządzenia VR. Wąskim gardłem dla VR jest brak zapotrzebowania na media, nie z braku technologii. W związku z tym inwestycji treści VR jest znacznie więcej, niż w przypadku inwestycji w sprzęt.

Druga generacja rewolucji technologicznej jest wynikiem spontanicznych wybór rynku, a wynik jest, że technologia i produkty tej generacji mają wystarczającej zastępowalności. Na przykład telefony komórkowe może służyć aby zastąpić komputer, ponieważ mobilnego Internetu mogą być realizowane z tego samego narzędzia. Nowe pojazdy energii takie jak pojazdów napędzanych paliwami alternatywnymi, w jednym ładowaniu w tle coraz większy wybór, nowych pojazdów energii można dotrzeć do samego paliwa pojazd utility i tańsze, aby użyć bardziej przyjazne. Ale gdzie jest alternatywą VR do telefonu? Implementacja VR wymaga urządzenia sprzętowego, kask lub do noszenia, który ostatecznie opiera się na sprzęcie. Ale to jest problem, że urządzenia VR można uzyskać większe korzyści niż telefony komórkowe. Brak dowodów, że urządzenie jest na lub na głowie, i jest to lepsze doświadczenie użytkownika niż trzymając go w dłoni, i okulary Google i Apple Watch są dobrymi przykładami.

Innych za pośrednictwem wirtualnej rzeczywistości powstaje nowy czas przestrzeń wizualną. Film z własnymi prawami i 100 lat temu, film z ludźmi była montaż pancernika Potiomkin, który jest prawie sztuki i treści wiadomości również ma swoje zasady produkcji i komunikacji. VR może służyć na witryn z wiadomościami, koncertów i imprez sportowych. NextVR sportowych transmisji wideo kiedykolwiek widziałem, obraz można siedzieć na ławce oglądanie gry, jeśli to doświadczenie jest naprawdę lepsze niż wszelkiego rodzaju przełącznik kąt i JingBie TV, wierzyć, wcześnie przekaz telewizyjny jest sporo osób zostały do okularów VR Koncert sceny, pomyśleć o tym, co można zobaczyć na scenie naprawdę bardziej obfite niż na ekranie telewizora? W rzeczywistości jest brak informacji w tygodniu niebo VR. To Przeciążenie informacje ma wartość nie komunikacji oprócz tzw "wciągające" informacji. W tych scenach urządzenia VR są pseudo-popyt i pseudo-wykorzystanie scenariuszy. W rzeczywistości rynek już dokonał wyboru dla VR, a teraz jest bardzo niedojrzały aby upewnić się.

美国展邀请函首页-1.jpg