Dlaczego 9D VR jest tak gorąco, prawda jest więcej niż jeden!

- Sep 01, 2017-

Dlaczego 9D VR experienceis tak gorąco, prawda jest więcej niż jeden!

9D vr doświadczenie jest ekscytujące: wciągające, super realistyczny

未标题-31.jpg

9D VR to technologia VR, jako rdzeń, 3D stereoskopowe wideo, dynamicznych i innowacyjnych projektów, wiele teatrów, głowy śledzenia interakcji, maszyny CNC, trójwymiarowego obrazowania, animacja, technologia chmury sieci sprytnie połączone w jednym. Publiczność może wziąć zanurzyć się we wszelkiego rodzaju środowiska, jakby przez A dream, drzwi, przejdź bezpośrednio do innego nigdy nie było na świecie, cieszyć się sceny szok jak rozrywki, takie jak wirtualne roller coaster, wyścigi samochodowe, symulacji lotu, Odyseja kosmiczna, Jurajski przygody, itp... W ostatnich latach globalne popularne 3D / 5D / 7D cinema można uznać za entry-level produktu w polu.

"Siedzi na siedzeniu owalne jajo 9D VR doświadczenie i noszenie specjalnych okularów, otwiera krzyczeć, wysoki - boisko podróży. Czułem się tak, jakby siedział na roller coaster. Było różnych scen o 360 stopni. Patrząc w górę, widać było niebo. Patrząc w dół, czujesz, jak były latające w powietrzu kilkadziesiąt metrów od ziemi. To było bardzo ekscytujące. Zwłaszcza, gdy sprowadza się, czuję, że nie mogę znieść."

未标题-2555441.jpg


Widzowie Poczuj 9D VR film "wirtualnego roller coaster" (znany również jako "jazdy"). Zrozumiałe jest, że gdy publiczności wystąpi 9D VR film, będzie zawsze odzwierciedlają one w duchu wysoce scentralizowany i wysoce aktywna, konieczność terminowego wyrok i wykonanie we właściwy sposób przez mózg, niepostrzeżenie, nie mogą być uzyskane w rzeczywistość, odpowiednie ćwiczenia bez ryzyka w rzeczywistości.

9D VR Muzeum jest dobry zarówno młodych i starych, mężczyzn i kobiet zabić, wszędzie wszystkich podekscytowany okrzyki i wstrząśnięty wyrażenie, nadal przyciągać przepływu rynku w regionie 9D, zwłaszcza dla osób kolejkowania doświadczenie, sprawiają, że cała atmosfera zakupów jest bardzo żywy.

653710261220188679.jpg


W rzeczywistości, 9D VR hala rozrywkowa jest niezwykle silne, dobry interakcji człowiek komputer przynosi nieznane dotad rozrywki, popyt na rynku danych pomiarowych z Baidu będzie mógł zobaczyć że Baidu, według statystyk, 92.32% konsumentów chcą doświadczyć technologii wirtualnej rzeczywistości, a eksperci przewidują 2016 global wirtualna rzeczywistość doświadczenia rynku jest oczekiwany wobec dojeżdżać 24 mld. Phantom gwiazda 9D VR można wyobrazić jakie perspektywy ogromnym rynku.

Istnieje duży biały 9DVR Muzeum podkreślić zalety miniaturyzacji, wysoki stopień 9DVR eliptyczna urządzenia wystarczy o średnicy około 2 metrów, całkowicie nadaje się do operatorów umieszczone w centrach handlowych, Śródmieście, malowniczych miejsc, sala wystawowa, bar, KTV i innych tradycyjnych urządzeń jest trudno wejść na stronę, dzięki popularyzacji potencjał.

433275501171584037.jpg


W chwili obecnej, każdy duży biały 9D VR projektu inwestycji od kilkudziesięciu tysięcy do ponad dziesięć milionów yuanów, zwykłych inwestorów można kupić sprzęt, umieszczone w zatłoczonym miejscu, dla firm, lub do wynajęcia. Z dwóch zestawów 9D sprzęt sklepy, 2 zestawy trzy w jednym 9DVR urządzenia, na przykład zwrócić bilet do obszaru. Cena biletu wynosi 30 juanów / osoba, miesięczny zysk jest tak wysokie, jak 100 tysięcy, okres zwrotu inwestycji wynosi mniej niż 2-3 miesięcy.

Opcje: skupić się na kolejnych rentowności

Duży biały 9D VR doświadczenie Muzeum jest na świecie pierwsze 360 stopni dowolnego obrotu wirtualnej rzeczywistości doświadczenie Wyposażenie ekspozycyjne, 0 podobne produkty, 0 konkurentów, jego scena pieniądze rynku jest ponad wszelką wątpliwość. Ale wybór inwestycji projektów, ale również należy zwrócić uwagę na kolejne rentowność projektu, na poziomie 9DVR, która jest spojrzenie na zawartość aktualizacji rozrywki. Treści o charakterze rozrywki jest zbyt mały, częstotliwość aktualizacji jest zbyt niska, jest trudne do zagwarantowania ilość klientów, zwłaszcza liczby stałych klientów. Jeśli firma nie ma treści rozrywkowych wyspecjalizowany zespół R & D, odsprzedaż sprzętu "dwóch dealerów", te ostatnie usługi jest trudne do zagwarantowania. Phantom gwiazdy, film nie tylko ma swój własny zespół R & D i regularnie aktualizowane i udoskonalane 9D VR film, wzbogacić i wzmocnić oryginalny zasobów rozrywki, skutecznie pomóc partnerów kontynuacji sukcesu operacji hot pieniądze.

未标题-3.jpg