Gdzie można uruchomić Virtual Reality Simulator 9d

- Sep 19, 2017-

Internet café doświadczenie Muzeum

Na wyświetlaczu kask wirtualnej rzeczywistości jest napędzany przez komputer, komputer zostanie dostarczony do wirtualnych danych wideo HMD, ruchu głowy, że czujnik w HMD będzie doświadczenie ruchy głowy nadawcy do komputera, a następnie na ekranie komputera do kontrolowania zmian w kasku na wyświetlaczu zamontowanym. W związku z tym niektórzy operatorzy café Internet łatwo myśli, w własne Kafejki internetowe, aby skonfigurować niektóre monitory kask dla doświadczeń konsumentów.

Zaletą Internet café wirtualnej rzeczywistości 9d Simulator jest to, że jest łatwy do skonfigurowania i kafejki internetowe i komputery są gotowe. Musisz tylko kupić kask wyświetlacz. Ale z wyświetlaczem kask wirtualnej rzeczywistości lub użyć wysokiej konfiguracji, do jazdy kask wyświetlacz musi używać komputera podstawowe ponad dziesięć tysięcy yuanów. Doświadczenie wielu konsumentów jest stosunkowo ograniczona, ograniczone do grup konsumentów Internet kawiarnie, oczywiście, kafejki internetowe nie są całkowicie zależne od wirtualnej rzeczywistości, wirtualnej rzeczywistości, w pewnym stopniu również dojazd przepływ Kafejki internetowe.

1BDEC5FB6EADEACB1B923845D8B5BE54.png


Bieżni vr doświadczenie hall

W wirtualnej rzeczywistości 9d simulator akcja głowy rozszerza obraz tak, że ludzie mogą być wciągające. Niektóre przedsiębiorstwa myśleć, czy działania organu może także przynieść zmiana scenerii, która nie może być lepiej. Tak bieżni wirtualnej rzeczywistości sprzęt i doświadczenie Muzeum weszło w życie, doświadczenia z pistoletu podczas spaceru na bieżni, czujnik bieżni przekazuje sygnały do komputera, dokonanie odpowiednich zmian w kasku wystawa obraz ponownie Sterowanie komputerowe, doświadczenie jest naprawdę w wirtualnym świecie działania, i również można pistolet i wirtualnym świecie wojny na wroga.

Jednak korzystanie z bieżni doświadczenia wirtualnej rzeczywistości 9d simulator jest bardziej złożone, doświadczenie należy umieścić na specjalne działania w celu przechwytywania buty, środki ochrony pasa i biegu również będzie doświadczenie dyskomfort. Ze względu na ręce, trzymając poręczy Pierścień mocowania ciała pistolet chodzenie na bieżni jest trudne, więc sporo doświadczenia uczucie, że nie jest bardzo dobry stał się duże dziecko, maluch w maszynie potknięcia.

Oczywiście, nowe rzeczy można nadal przyciągają mnóstwo osób, ale działanie wirtualnej rzeczywistości bieżni Muzeum doświadczenie, ale trzeba doświadczyć żadnych nie przeszkadza, podjęcie trudu, aby wyjaśnić wykorzystanie sprzętu i zużycie obroty przez długi czas, jeden który doświadczenia muszą spędzić pół godziny, powodując mniejsze przychody operacyjne.


030A31978BFC9FECC62773D8C26672CB.png


Typ siedzenia kierowcy VR doświadczenie

Siedzenia typu wirtualnej rzeczywistości Muzeum jest siedzibą i vr racing miasto gra gry podobne do typu siedzenia kierowcy, jako samochód gra wyścigowa jest ogólnie symulowane, wrażenia z jazdy, ale ekran gry jest wyświetlacz kask wirtualnej rzeczywistości, zamiast. W skalowalne obrazów 3D stereo i siedzenia drgań pozwalają byt do doświadczenia bardziej realne widzenie, słyszenie i wrażenia z jazdy.

Jednak Wadą vr siedzenie kierowcy jest to, że zawartość gry jest stosunkowo prosta i tylko można grać w gry jazdy pojazdów. A ponieważ doświadczenie siedzenia kierowcy Muzeum i gry wideo city racing gra maszyna jest zbyt podobne, w wyglądzie nie może przyciągnąć zużycia. Choć cena fotela kierowcy jest stosunkowo niski, Tanie siedzeń kierowcy potrzebują tylko kilka tysięcy dolarów, niektórzy gracze nadal są wyposażone w sypialni, ale to nadal nie nadaje się do zarządzania.

894870291387374730.jpg


Dynamiczne statek kosmiczny doświadczenie

Dynamiczne statek kosmiczny wirtualnej rzeczywistości doświadczenie, w rzeczywistości, nie jest całkowicie nowych rzeczy, Muzeum doświadczenie stylu dynamiczne statek kosmiczny jest rzeczywiście od 4D filmy, filmy 5D, 7D ewoluowały. Dynamiczne kosmiczną kapsułę doświadczenie Pavilion zachowuje jego zgodne dynamiczne analogowe genu, sześć stopień wolności elektryczne platformy, które można przenieść w górę iw dół, jak film idzie w górę i w dół. Na kapsułki uchwyt można nadal kontrolować ogień i strzelać do wroga.

Należy stwierdzić, że dynamiczna przestrzeń statku wirtualnej rzeczywistości, czyli w dynamiczne siedzenie na sobie kask wirtualnej rzeczywistości, oglądania filmów. Teraz kino 4DX filmu jest bardzo popularne, w rzeczywistości wirtualnej kask wewnątrz ekranu może być rozszerzenie nieograniczone, doświadczenie uczucie będzie bardziej realistyczny. Ponadto pawilon doświadczenie dynamiczny styl kapsułki przekształciła 4DX's seat w stylowy i naukowych skorup kształcie kapsułki. Nowych technologii zwanej top również musi być pakowane, unikalne miejsca kapsułka może przyciągnąć konsumentów, ale również z technologii najnowszych wirtualnej rzeczywistości, bardziej pasuje.

Zawartości filmu typu dynamicznego kosmiczną kapsułę bardziej nadaje się do operacji, zawartość można powiedzieć, aby być All Inclusive, roller coaster, wahadło duży, pływające, jazdy, bieganie jest bardzo nadaje się do gry. I te filmy są zaproszeni specjaliści zrobić, długości około 5 minut lub tak, można osiągnąć szybki obrotowy operacji.

VR family (1).jpg