Kiedy Vr spełniają kina 4d

- Nov 01, 2017-

Filmy dziś już stał się częścią naszego codziennego życia, nie tylko ze względu na premierze filmu, ważniejsze jest, pojawiają się w nieskończenie kino technologia może przynieść nam bardziej realistyczny efekt, film tradycyjnych technologii, bardziej Uwaga przywiązuje wielką wagę do doświadczenia słuchowe, takich jak 3 d, IMAX, itp. W połączeniu z szokujące technologia dźwięku staramy się stworzyć poczucie zanurzenia dla publiczności.

I pojawienie się technologii kina 4d, będzie wstrząsnąć, dmuchanie, natrysku, dym, bańki, zapach, ustawienie i znaki Pokaż efekt symulacji jest wprowadzony w 3 d filmy, efekty specjalne i Działka razem, współpracy Teatr elektryczne fotele, tworzenie zgodne z treścią środowiska, niech publiczność przez wzroku, węchu, słuchu i dotyku wielu ciało zmysłowe doświadczenie przyniósł nowy efekt filmu rozrywki, wciągające, porywający i ekscytujące. Ale wielu przyjaciół, którzy obserwowali 4D film zabawa "to dobry film." Dzięki najnowszej technologii jest starsze, filmy 4 d i jest nie powszechnego dostępu w domu, ale to nie wyklucza staje się przyszłość kina głównego nurtu, więc przyszłość kina, co może przynieść nam różne doświadczenia?

Słowa IMAX D 4K są niewątpliwie bieżącego przedstawiciel kina technologii, i większość teatrów teraz używać polaryzacyjnych 3D Technologia. Zasady obraz jest podzielony na podłużne i poprzeczne spolaryzowane światło, światło spolaryzowane i następnie w okulary 3 d lewego i prawego oka były zamontowane z polaroid pionowe i poziome polaroid, co zapewnia różne spolaryzowane światło do odpowiadające okulary, syntetyczny obraz stereo mózgu. Więc dlaczego jest spolaryzowane 3D tak popularne? Po pierwsze cena spolaryzowane okulary 3D jest tańsze, co może znacznie ograniczyć koszty zakupu kina. Po drugie ze względu na lekkie polarymetryczną 3D okulary, okulary nie trzeba być ZAMKNIĘTA, więc nie migający zjawisko. Publiczność nie jest zmęczony przez długi czas.

IMAX jest skrótem od obrazu maksymalną, co oznacza największy obraz, system projekcji filmu, który może wykazać większą i wyższą rozdzielczość niż tradycyjny film. Standardowy ekran IMAX jest 22 m szerokości i 16 metrów wysokości. I IMAX 3 d technologii IMAX 3 d film, IMAX 3 d używa dwóch zestawów IMAX dedykowane filmu 15/70, odpowiadające jedno oko i płyta filmu przez polaryzacji filtra okulary lub podczerwień system synchronizacji z elektroniczne okulary, aby zapewnić dwa oddzielne obrazy. W połączeniu z ekranem IMAX IMAX 3D można dać publiczności bardzo realistyczny i więcej stereoskopowy efekt.

W porównaniu z więcej niż 3 d i IMAX, liczba 4 d film w domu jest mniejsza rozdzielczość 4 k jest najnowszy standard Hollywood, mamy zazwyczaj wspólne 4 k rozdzielczości 4096 x 2160, ograniczone do wysokie koszty produkcji, 4 k film był powolny w popularność na całym świecie , ponieważ żadna z wczesnym etapie film, magazyn filmowy, post-produkcji, kino, wymaga specjalnego sprzętu 4 k. obecnie producentów, które mogą produkować 4 K projektory mają 3DLP wióry TI, NEC, NEC, SONY z LCoS. Ponadto to trudno powiedzieć różnica między filmu 4K i 2K film pod względem rzeczywiste wrażenia publiczności. W związku z tym istnieje potrzeba wprowadzenia systemu projekcji filmu 4K na dużą skalę.

Oprócz 3 d, IMAX, 4 k, również pojawił się nowy przełom w technologii ekranu kina, takich jak Pakistan's Escape potrójnym ekranie technologii, trzy ekrany razem według niektórych podziału kąta, według związanym z pracowników, w stosunku do ekranu głównego, lepiej być dwie strony po obu stronach ekranu w głąb teatru w ponad 35%, najlepszy jest 50%. Kąt między dwoma ekranami i ekranu głównego jest 98 stopni, najlepiej od 105 do 110 stopni.

Dla linii sądu nie jest trudne do wprowadzenia takich technologii potrójny ekran. Tylko trzeba budować na podstawie poprzednich budowy kina, dodanie dwóch ekranów pomocniczych, dwóch projektorów filmowych i systemów automatycznego sterowania. Ponadto kina można także przenieść kurtyna obie strony po obu stronach ściany poprzez automatyczne sterowanie bez konieczności trójdrożny ekranu, który może być używany, elastycznie i wygodnie. Jeśli chodzi o sposób, aby film Ucieczka, można użyć pojedynczej kamery 6K do nakręcenia filmu.

4d kino film składa się z 3 d filmy i otaczającego środowiska symulacji czterech wymiarowej przestrzeni, to na podstawie filmów 3 d i wpływu na środowisko, Symulacja nowego filmu i telewizji, poprzez do publiczności, aby film zawartości bodźce fizyczne, aby zwiększyć efekt telepresence. Oglądając filmy stereoskopowe, publiczność może czuje fizyczne odczucia burze, deszcz i wpływu, błyskawica spray natrysk, nogi i tak dalej w czasie rzeczywistym.

Technologia VR jest skrót wirtualnej rzeczywistości, co przekłada się na rozumieniu rzeczywistości wirtualnej. Jak sama nazwa wskazuje, jest za pomocą środków technicznych, aby utworzyć efekt realistyczne wirtualnej rzeczywistości. Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia z VR jest Oculus, najbardziej znanych produktem, który jest daft nakrycia głowy. Tak, gdy połączenie technologii VR i 4D, stanie się głównego nurtu przyszłości?

Moim zdaniem, kino 4d i VR technologia nie jest dojrzały, faktycznie od tortur publiczności 4 d VR zawroty głowy, jeśli tylko do stunt powiązać prostych dwóch razem, będzie nie uzyskania pożądanych wyników. 4 d jest faktycznie bardzo dobry rozwój kierunku przyszłych filmów, jeśli możemy połączyć sceny treści filmu i fizyczna zmiana jest dobra, na przykład w procesie rozwoju filmu, kina siedzenia, dym, takich jak do współpracy, a nie zmiany w lub der realizować, więc może rykoszetem, przynosi złe doświadczenia.