Kiedy spotkał się 9d Vr Virtual Reality Theme Park VR HTC Vive

- Sep 26, 2017-

Tam jest super fajne światło w VR HTC Vive, który jest bardzo ekscytujące. Mimo, że VR HTC Vive może być wciągająca, musimy mieć kontrolera, który pozwala nam władać mieczem. Film moc połączyć HTC Vive w ich projekt parku wirtualnej rzeczywistości, graczy wejdzie bardzo prawdziwy świat vr lub świecie science-fiction, przyszłe wcielenia się głównego bohatera w grze, świadkami i ręka, wzruszająca historia!

Rzeczywistość wirtualna VR HTC Vive ma zawsze techniki fałszowania wizji i dźwięku, i interakcji z rąk w wirtualnym świecie jest pełną rzeczywistość, która karmi się powrotem do gry. HTC Vive technologię śledzenie ruchu, a ruchy głowy i ręce można być dostarczane z powrotem do środowiska wirtualnego. W parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości może władać mieczem nóż do twarzy przeciw ciemnym terroru, który jest tak ekscytujące!

HTC Vive (3).jpg

Przy parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości spełnione HTC Vive, gry został stworzony z "magic interakcji"! W chwili obecnej VR HTC Vive pojawił się w różnych parkach rozrywki wirtualnej rzeczywistości, które zostały pochwalił i chwalony przez graczy. Co jest fascynujące jest w wirtualnym świecie. Machanie rękami, a skończywszy na "magiczne interakcji", VR doświadczenie jest bardziej stanowczo!

Vive jest technologii wirtualnej rzeczywistości, opracowany przez HTC, który składa się z dwóch stacji bazowych, jedna głowa i dwa kontrolery. Bobas na górze i kontroler jest mały czujnik. Stacja bazowa uruchamia laser do czujnika, który następnie przekazuje sygnał do stacji bazowej. Stacja bazowa dokładnie śledzi ruchy każdej małej matrycy, a następnie, z zaawansowanych obliczeń, może przedstawić wszystkie ruchy głowy i ręce doświadczonej osoby. Park tematyczny wirtualnej rzeczywistości jest zintegrowany z HTC Vive, a gracz może wcielić się w wirtualnym świecie światła i cienia!

HTC Vive (4).jpg


Gracze wkraczają na bicie, macha ich lekkie tarcze i interakcji z każdej muzyki fal świetlnych. Park tematyczny wirtualnej rzeczywistości zawiera HTC Vive, oprócz miecz, miecz i łuki łucznictwo to walka gry, muzyka, malarstwo i konkurencyjne elementy gry, również mogą pojawiać się w doświadczenia projektu. Twarde szkoda malowania można przeprowadzać tylko się w płaszczyźnie, w HTC Vive, to może służyć do malowania stałe, trójwymiarowy przepływ światła. HTC Vive łączy się z gier sportowych do tworzenia bardziej doskonały i autentyczne doświadczenie interaktywne!

Możemy sobie wyobrazić przyszłość w parku rozrywki wirtualnej rzeczywistości, gdzie możemy zagrać w grę znacznie bogatsze. Tak długo, jak tych małych czujników są rozprowadzane po całym organizmie, mogą angażować się w żadną działalność, którą chcemy się w świecie wirtualnej rzeczywistości!