Co Spark Czy VR + Travel Crash?

- Jun 02, 2018-

W celu ciągłego zaspokajania rosnących potrzeb ludzi w zakresie lepszego życia i lepszej obsługi promocji i popularyzacji chińskich atrakcji turystycznych, chińska gazeta turystyczna oficjalnie ogłosiła projekt związany z komunikacją publiczną w ramach projektu "Bardzo piękne życie • Najpiękniejsze Chiny" VR Panorama. podczas China International Travel Fair, China Tourism Newspaper Pavilion otrzymało doświadczenie i konsultacje na miejscu.

Połączenie turystyki VR + jest ważnym kierunkiem rozwoju przyszłych podróży, turystyki i wycieczek kulturalnych. Dla turystów podróżujących bardziej zrelaksowani i wygodni, tak, że turyści nie czują już, że podróże dalekobieżne są uciążliwe.   Turystyka staje się sposobem na wykorzystanie najmodniejszej technologii VR do opracowywania nowych produktów turystycznych. W ten sposób możemy zanurzyć się w otoczeniu, aby doświadczyć atrakcji naszych umysłów, które mogą stać się nowym gniazdem w polu VR.

blob.png


Pochodne zastosowanie turystyki VR +:

1.   Działania związane z dodatkiem turystycznym skracają czas oczekiwania, sprawiają, że podróż nie jest już nudna, daje podróż innym doświadczeniem.   Zwłaszcza w przypadku podróży długodystansowych rekreacyjne efekty okularów VR mają znaczną przewagę nad ekranami siedzeń.   Technologia VR jest bardziej wciągająca niż tradycyjne ekrany 2D. Użytkownicy mogą całkowicie zanurzyć się w ekscytujących treściach i zapomnieć, że są w samochodzie lub w samolocie.

2.   Przewodnik szkoleniowy, prowadzący szkolenie w zakresie VR, naprawdę symuluje akcję i język przewodnika wycieczek w rzeczywistym świecie i współpracuje ze scenami przyciągania, tworząc interaktywne środowisko do symulacji.   Uczniowie mogą chodzić w głównych malowniczych miejscach kraju w celu praktycznego szkolenia.

3.   Malownicze ekspozycje ukazują historyczne i kulturowe źródła rozwoju w obrębie powierzchni wystawienniczej i uzupełniają malownicze miejsca, których nie można przywrócić lub faktycznie przybyć.   Technologia VR może nie tylko pokazać wspaniałe piękno naturalnych krajobrazów, ale także symulować przywrócenie historycznego krajobrazu krajobrazów kulturowych. Dlatego wiele cyfrowych muzeów zastosowało takie techniki.   Trudno sobie wyobrazić scenę w tym momencie tylko ze względu na napisaną narrację. Dlatego też Muzeum Stołeczne myślało o wykorzystaniu technologii VR do odbudowy na miejscu.   Odwiedzający mogą nie tylko zobaczyć szczegóły malowniczego obszaru bez wychodzenia z domu, ale także zobaczyć asymetryczne zasoby, które nie są otwarte na świat zewnętrzny lub nie są regularnie otwierane. Niezależnie od tego, czy chodzi o ekranowanie destynacji turystycznych, czy o ekscytujące krajobrazy turystyczne, technologia VR może zaspokoić potrzeby użytkowników.

blob.png

4.   Nowy model usług marketingowych VR może odegrać bardzo pomocną rolę w doświadczeniach przed podróżą i podejmowaniu decyzji dla turystyki.   Może dostarczyć najżywszych informacji dla podejmowania decyzji przez turystów. Dla tych, które nie zostały odwiedzone, konsumenci mogą przeglądać scenerię miejsca docelowego za pomocą VR, aby zdecydować, czy chcą wybrać się do tego miejsca.   W zanurzającym doświadczeniu na ekranie można poczuć radosną atmosferę.   Quasi-realistyczna technologia znacznie uratowała ludzkie decyzje w zakresie podejmowania decyzji, a także umożliwiła malownicze miejsce, aby lepiej eksponować unikalne zasoby turystyczne i przyciągać turystów.

blob.png