Co to jest rynek 9d Vr Virtual Reality doświadczenie Hall?

- Sep 19, 2017-

W 2014 roku Facebook i immersive wirtualnej rzeczywistości lider technologii firmy Oculus VR osiągnął ostateczne porozumienie, cena prawie 2 miliardy dolarów nabycie firmy Oculus VR, który obejmuje 400 milionów dolarów w gotówce i 23 mln 100 tys akcji zwykłych. W oparciu o VR Oculus osiągnąć niektóre kamienie milowe, umowy Facebook będzie w środków pieniężnych i akcji w formie Oculus VR do zapewnienia dodatkowych 300 mln USD nabycia funduszy. Oculus VR jest liderem technologii 9d vr immersive wirtualnej rzeczywistości, i mimo, że technologia ta rzeczywistość wirtualna jest nadal w początkowej fazie, oprócz gry, przyciąga zainteresowanie wielu przedsiębiorstw.

Do 2015 r. było wiele, w tym przedsiębiorstw krajowych, zaczynają produkować kask zamontowany wyświetlaczy, jak również otworzyć wirtualną rzeczywistość gry i filmy. Wszystkie Electronic Entertainment Expo, wystawione przez wielu producentów okularów VR i twórców gier VR prace, SONY, Microsoft, EA, Nintendo, chiński 360, idealny świat i innych dużych przedsiębiorstw są obecne, 9d vr miłośników wirtualnej rzeczywistości dziesiątki z tysiące linii produktu wyświetlić obszar i specjalne wczesne wprowadzenie i nowe interaktywne włącza.

Zastosowanie technologii wirtualnej rzeczywistości jest bardzo szeroka, mogą być stosowane do gier, filmów, komunikacji społecznej i innych rozrywkowych, ale w tej chwili, aby pokazać, że doświadczenie rzeczywistość wirtualna jest nadal niewielka liczba osób. Ludzie są pełne ciekawości i oczekiwania dotyczące tej nowej technologii high-tech i nowości, które prowadzi do powstania wzorca rekreacyjnych konsumpcji, która pozwala na wirtualną rzeczywistość. Operatorów mogą doświadczyć rzeczywistości wirtualnej w najnowszej technologii przez konfigurowanie wirtualnej rzeczywistości doświadczenie i pozwalając na zapłacenie określonej kwoty pieniędzy. Ze względu na dużą liczbę osób, które potrzebują doświadczenie pawilon doświadczenia wirtualnej rzeczywistości ma ogromny rynek. A ponieważ ludzie doświadczają tej nowej technologii, ludzie nie dbają zbytnio o ceny.

Zgodnie z autorytatywnego rynków i rynków prognozy rynek urządzenie globalnej rzeczywistości wirtualnej osiągnie 16 mld USD w roku 2020.

Jakie doświadczenia wirtualnej rzeczywistości pawilon ma rynku?

9d vr wirtualnej rzeczywistości na rynku ma teraz, zwykle Internet bar typu, typu bieżnia, styl jazdy siedzenia i typu dynamicznego kosmiczną kapsułę.


9d vr.jpg