Co to jest przyszłego rozwoju kina 4 d

- Oct 17, 2017-

cinema 4d jest Kolejna rewolucja spowodowało narodziny filmu i telewizji, obracając koncepcji tradycyjnego filmu w przeszłości, wstrząsy bardzo łatwo dotrzeć do prawdziwego uczucia, viewer powiedział, to nie jest film ale osobiście skierowane i zagrała w filmie. Mimo, że cinema 4D urodził się kilka lat, to nie zostały spopularyzowane. Powód nie może być takie proste...

I[MHD4R%40M7SE`FX`MT0JA.jpg

W całej historii filmu, od ostatnich czarno-białe nieme filmy czarno-białe, kolor filmów 2D, teraz do filmu 3D świata. Film stało kilka razy Wielkiej Rewolucji, nauki i technologii, za każdym razem, aby przynieść postępu rozwoju skok, oglądania filmu pomysł zmiany, od otrzymywać pochwały, wreszcie do punktu 3 d, aby obejrzeć. Cinema 4D zastąpi 3D jako nowe ulubione? Debata jest ogrzane w branży, i nie został zatrzymany.

4d theater  (21).jpg

cinema 4 d jest na podstawie kino 3 d i dynamicznych efektów następczych i efekt sceny wzajemnego fusion, filmowa i telewizyjna produktów, to ekran efekt jest lepszy, symulacji, takich jak wiatr, deszcz w filmie grał skutecznie i obrazowo, zanurzenie z miejsca siebie wśród nich prawdziwe doświadczenie. Z tego powodu wielu kinomanów nie obsługują popularność cinema 4D. Myślą, że to jest po prostu grandstanding i film nie obchodzi zbytnio o formularz, który jest dobry film. Spielberg, dyrektor wiodących na świecie, powiedział, że film jest zbyt prawdziwe, stracić sens filmu sam, bez wyobraźni i tajemnicy.

Większe wsparcie dla cinema 4 d, oczywiście, jego powszechne stosowanie, myśleć, to może niech widza do doświadczenia w ich uczucia, by obalić ostatnich obraz typu film pomysł, uderzający obraz i prawdziwe artystycznych koncepcji, jest rodzajem wiele cieszyć się można podziwiać widok , słuchu, dotyku, jest to film nie może dotrzeć do krainy.

4d theater  (22).jpg

Co to jest przyszłego rozwoju kina 4D? To jest temat do przyszłych tendencji rozwoju, filmu i technologii telewizyjnej, teraz oko widza jest bardziej captious, żądanie bardziej duży, więc rozwój cinema 4 d jest łagodne, musi stworzyć nauki i technologii, jak ludzie akceptują kino 3 d , jest tylko kwestią czasu. Bo to jest nieuniknione produkt technologiczny The Times, przynajmniej teraz ekrany cinema 4D są pełne i popularne.