Co to jest symulator VR 9D? Można zarabiać pieniądze na to?

- Sep 29, 2017-

Od 2016 r. do teraz rozwój przemysłu VR w krajowych pęd jest bardzo silny, z filmu zasilania 9D VR symulator e, na przykład rok czasu w doświadczeniu w sklepach krajowych miasta osiągnęła setki łącznych, widoczne VR w trybie offline sklep rynek jest bardzo obiecujące.

Film zasilania 9D VR symulator jest ważną częścią doświadczenia oczywiście wziąć VR ciała sprzęt gra uczucie, jakie urządzenia VR somatosensorycznych gier, które według konkretnych warunków operator, aby ustalić rozmiar, ogólne inwestycje do przyłączenia się do klienta będzie umieścić, czy też magazyn sklepu doświadczenie somatosensorycznych interakcji VR, który jest powszechnie znany jako vr egg chair, VR samolotów, VR super bohater, VR rower, samochód wyścigowy VR, VR dużej przestrzeni, interaktywne VR snow góry i tak dalej. Można grać w potwory i potwory w naszych 8 sensie VR offline doświadczenie biblioteki, przejdź do miejsca, które nigdy już do i zrobić wszelkiego rodzaju ekscytujące gry. Film zasilania 9d VR doświadczenie sklepu jest w stanie zatrzymać w większych miastach, bo mamy tych urządzeń VR gry, które mogą przyciągnąć klientów. W miastach gdzie są stresujące życie i praca VR doświadczenie sklepy są miejsce, aby przejść.

31.jpg

Więc od naszych VR somatosensorycznych hazard urządzenia tak fajnie musi być szczególnie drogie, tutaj aby zobaczyć trzeba specjalny sprzęt, różnego rodzaju różnicę w cenie urządzenia są wysokie od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy do kilkudziesięciu wszystkie mieć, jeśli chcesz otworzyć sklep , będziemy według rozmiaru strony dla Twojego planowania, kolokacji urządzeń, łącznie z późno będzie odpowiedzialne za uruchomienie instalacji sprzętu i po sprzedaży do końca. Ponieważ jesteśmy również vr producentów sprzętu, to nie tylko to możliwe, aby być ograniczona do przyłączenia się do marki, detalicznej sprzętu może być dostępne, jeśli chcesz zakupić sprzęt który VR skontaktuj się z nami

123.jpg