Co to jest film 4D

- May 04, 2018-


Film 4D to film 3D, który przynosi efekty specjalne, takie jak wibracje, dmuchanie, rozpryski wody, dym, pęcherzyki powietrza, zapach, krajobraz i wydajność postaci. Aby stworzyć unikalną formę spektaklu, jest to popularny film 4D już dziś.

4D, faktycznie jest to pseudo pojęcie, 1D (jednowymiarowy) oznacza tylko długi lub szeroki, 2D jest długi i szeroki, 3D oznacza długi i szeroki, a 4D odnosi się do 3D z wymiarem czasu. Na przykład żyjemy w przestrzeni 3D (3D). Czas i przestrzeń są integralne i nie można ich rozdzielić. Jesteśmy w czterech wymiarach, trzech wymiarach, jednym wymiarze. Każdy punkt na osi czasu jest trójwymiarową sceną, która tworzy świat. Jest to więc pseudo-koncepcja. W rzeczywistości gra 3D, w którą gramy, jest tylko w płaszczyźnie reprezentacji, rzeczywiste znaczenie może być tylko 2D, a rzeczywisty 3D jest holograficzną projekcją.

Film 4 d nazywany jest również czterema wymiarami, trójwymiarowym filmem i otaczającą środowiskiem symulacją czterowymiarowej przestrzeni, w oparciu o efekty filmowe 3D i środowiskowe, symulację nowych produktów filmowych i telewizyjnych, aż po publiczność do filmowania treści fizycznych bodźców, w celu zwiększenia efektu telepresence. Gdy widz obejrzy film 3 d, śledzi zmianę treści filmu i telewizji, może poczuć burzę, grzmot, deszcz, uderzenie, rozpylenie mgły wodnej i strzelanie do nóg, a także stereofoniczny obraz pasujący do tego, co dzieje się w 4 d. Siedzisko to rozprysk wody, strumień, wibracje i nogi


dubai.jpg


Kino 4d

I tak dalej, aerodynamicznie. Symulacja środowiskowa odnosi się do instalacji urządzeń do efektów specjalnych, takich jak śnieg, deszcz, błyskawica i dym w kinie, aby stworzyć środowisko zgodne z treścią filmu. Powyższe dwa rodzaje filmów są wciągające i ekscytujące. Te dwa filmy mają zarówno powszechność, jak i indywidualność. Lustro, dreszczyk emocji i poczucie technologii są ich podobieństwem. Jednym z nich jest odczuwanie pobudzenia w ruchu, odczuwanie bodźca w zasięgu wzroku, to jest jego osobowość.

4d theater  (44).jpg