Czym jest kino 4d Dome

- Nov 30, 2017-

Ponieważ ludzie kochają kino 4 d, kino 4d stało się idealnym narzędziem do badań naukowych i popularyzacji nauki, zwłaszcza w przestrzeni kosmicznej, morskiej, wojskowej, fizyki atmosfery, tak jak dziedziny nauki mogą uczynić ją bardziej oczywistą wyższością.

Czym jest film z kopułą? Popularnie, obraz jest wyświetlany na okrągłym suficie, co sprawia, że ​​widzowie wyglądają bardzo realistycznie, żywiołowo i realistycznie. Film nazywa się filmem kopułkowym lub teatrem 360 stopni. Wielki film kinowy, który pojawił się w latach siedemdziesiątych. Zdjęcia i projekcja filmu zostały wykonane z super szerokokątnym obiektywem typu "rybie oko", sala widowni została wypukła, ekran był w połowie sferyczny, publiczność była otoczona, a ekran był jak niebo. Ponieważ obraz jest duży i wyraźny, jest pokazywany przed publicznością, w połączeniu z dźwiękiem stereo, tak że publiczność znajduje się pośrodku sceny, efekt jest bardzo silny.

Kula dynamiczna wykorzystująca sprzęt projekcyjny 70 mm, ekran kopuły Zan o średnicy 18 metrów, oglądający filmy, cały obraz jest pełen kuli, bez krawędzi ekranu, metalowy ekran transmisji, sześć kanałów efektu stereo, sprawia, że ​​publiczność lubi zmiana miriady, życia razem. Lokalizacje na dynamicznej platformie, sterowanie hydrauliczne, sterowanie automatyką elektryczną, animacja komputerowa jest ustawiona jako jedna z zaawansowanych technologicznie inżynierii systemów, a kiedy siedzisz na platformie, operator może podnosić i opuszczać, lewą i prawą stronę, wokół pitch, może symulować statek kosmiczny, aby zaprosić przestrzeń pływacką, może również symulować podwodne, dziwną scenę, uzyskać dobry widok na podwodny świat z żywymi obrazami działania przewoźnika i platformy, niech osoba bezwiednie do roli, powodują bardzo szczególne czuć prawdziwe i ekscytujące.

blob.png

Więcej szczegółów:

Śmiało możesz się z nami skontaktować!

Tel: + 86-20-23885236

Mob: +8618027386365

Email: sales@movie-power.com