Co to jest 9D wirtualna rzeczywistość doświadczenia Hall?

- Nov 13, 2017-

The9D wirtualnej rzeczywistości doświadczenie hall zastosował ten technologia VR do pola gry, tak, że gracze mogą symulować grę i stworzyć super pobudzająco, aby gracze krzyczeć. To nie tylko produkt konsumencki poziomu VR doświadczenie, ale również na świecie pierwszy niski kosztować VR inwestycje handlowe projekt o wysokim potencjale zwrotu.

W lipcu 2014 r. Facebook ogłosił, że to był zakup Oculus do 2 miliardów dolarów, więc technologii wirtualnej rzeczywistości ruszył w oczach opinii publicznej. Wirtualna Rzeczywistość technologii, zwany dalej technologia VR, od urodzenia, ma już ponad pół wieku skupiła aplikacji w dziedzinie badań naukowych i wojskowych i tak dalej, aż do Guangzhou film zasilania phantom gwiazda 9 d pojawienie się wirtualne Pawilon doświadczenie rzeczywistości, nie tylko technologia VR w dziedzinie rozrywki stawia chwalebne znacznie, bardziej odstawić w czołówce globalnej rzeczywistości wirtualnej rozrywki technologii komercyjnych urządzeń.

Technologia VR ma trzy: najbardziej znanych funkcji interaktywnych, wciągające i pomysł, to będzie, system wizualny i system symulacji środowiska symulacji i trzy dla jednego, marka będzie w pełni realistyczny efekt 9 d wirtualnej rzeczywistości doświadczenie pawilon VR technologii aplikacji w polu gry, kopia jest jak umiejscowić się w grze dla graczy, majątek symulacja doświadczenie w tworzeniu silnej stymulacji efekt dla graczy krzyczeć. To nie tylko na poziomie konsumenta VR doświadczenie produktu, ale również 9D wirtualnej rzeczywistości doświadczenie sala jest na świecie pierwszy niski kosztować VR inwestycje handlowe projekt o wysokim potencjale zwrotu.

30f.52.png