Czym jest kino 4dx

- May 04, 2018-

Kino 4dx to nowe doświadczenie, które odwraca tradycyjny i prosty sposób oglądania filmu. Prowadzi publiczność do roli aktora w filmie i technologii sztuki szczytu.

W każdym studiu, w którym zastosowano technologię kinową 4dx, dynamiczne fotele z efektami specjalnymi i magiczne efekty środowiskowe - deszcz, śnieg, wiatr, mgła, błyskawica i zapach - doskonale łączą się ze sceną filmową.

Wizualne, dotykowe, dźwiękowe i smakowe wrażenia publiczności sprawiają, że publiczność wydaje się być uczestnikami wspaniałej fabuły filmu, a nie tylko widzami.

Kino 4dx - system kontroli TMS można łączyć z 3 dof systemem nadawania płynnego, polegając na zaawansowanej technologii dla odbiorców za każdym razem w bliskości z 4d jako wyjątkowej podróży, niech widzowie.

Kiedy film z ery filmów 3D w systemie dużych ekranów, teraz szybki rozwój dm, nowa technologia 4dx kino tworzy ekscytujący sposób filmu 4d, przyciągając coraz więcej odbiorców do kina, stała się trendem rozwojowym przyszłych lokalizacji.

未标题-255555541.jpg

Główne cechy kina 4dx

Pozwól widzom i głównym bohaterom filmu zsynchronizować się z akcją, wiatrem, deszczem, zapachem i innymi efektami specjalnymi, a tym samym przełamać normalny tryb oglądania kin i doświadczenie.

Pozwól swojemu filmowi 4D w mieście pokazać, przyciągnąć publiczność, by doświadczyć niekończącej się magicznej podróży.

Czołowe doświadczenie 4D.

Studio filmów kinowych 4dx przełamuje tradycyjną stylistykę, przyciąga publiczność do kina, prowadzi widzów do kina i czuje fabułę.

Jest kompatybilny z linią kinową.

Kino 4dx zapewnia silny system kompatybilności z dużą aplikacyjnością i wysokiej jakości rozwiązaniem 3D; Obsługuje również filmy 2D i 3D. Idealne połączenie kin i kin.

Nasi eksperci do programowania 4D zajmują się badaniami i rozwojem technologii, a my pragniemy realizować naprawdę wyjątkowe wrażenia wizualne.


System siedzeń szóstej generacji, główne części przyjmują zaimportowane komponenty, lepszą kompatybilność, wiele interfejsów rozszerzeń, funkcję liczenia, funkcję regulacji prędkości, opracowany samodzielnie system serwo, dokładność pozycjonowania, gładkość jest większa i miękka.System efektów specjalnych do kina 4dx


Błyskawiczna symulacja

Błyskawica rozbłysła w kpiącym filmie z grzmiącym uderzeniem pioruna, sprawiając, że publiczność czuje się jakby była w środku letniej burzy.


Symulacja śniegu

Płatki śniegu są wydajne i szybkie do wyniesienia sztucznych płatków śniegu na świat.


Symulacja deszczu

Kiedy w filmie jest deszcz, sala projekcyjna unosi jedwabne i deszczowe kwiaty, publiczność poczuje deszcz z nieba w czasie rzeczywistym.


Symulacja przepływu

Scena wietrzna w symulowanej scenie filmowej lub przepływ gazu na dużą skalę, praca wentylatora daje prawdziwy efekt wiatru.


Symulacja baniek

W podwodnym świecie i podwodnych eksploracjach nurkowie, wodne zwierzęta i rośliny wyplują wiele bąbelków, dmuchających bąbelki z maszyny bąbelkowej unoszącej się w hali projekcyjnej.

Symulacja dymu

Symulowane spalanie powoduje powstanie dużej ilości dymu, któremu towarzyszy "płomień". Chmura chmur obwieszała chmury.

4d theater  (20).jpg


Krzesło dynamiczne 4dx

Zaawansowana technologia 4DM doskonale integruje ruch i ruch z fabułą filmu.

Kino dynamiczne 4dx rozszerza wszystkie możliwe ruchy, co może znacznie pomóc stworzyć niepowtarzalną atmosferę, w której publiczność jest zanurzona w otoczeniu podczas oglądania filmu.

4d theater  (25).jpg