Vr World staje się rzeczywistością

- Feb 28, 2019-

Vr World staje się rzeczywistością


Dzięki przyjęciu VR w wielu sektorach przemysłu codzienne stosowanie VR staje się coraz bardziej powszechne.

Według danych, całkowita wartość rynku branży VR osiągnie około 20 miliardów dolarów do 2021 roku. Potrzebujemy jednak globalnej platformy, aby odblokować prawdziwy potencjał VR.

Czy kiedykolwiek chciałeś udać się do odległego miejsca na świecie, ale nie miałeś czasu i budżetu, aby to zrobić? Teraz możesz to osiągnąć. VR Park zaprowadzi Cię do świata!

Vr Simulator

Dyrektor generalny wirtualnego parku powiedział:

Wznowienie tej epoki to koniec świata, który znamy i początek nowej ery. VR i AR od dawna służą rozrywce. Obecnie wiele dużych firm na świecie eksperymentuje z technologią VR / AR. Dzięki tym technologiom możesz szkolić personel, rozwijać sprzęt, handel i tak dalej. Jako biznesmen wierzę, że przyszłość kryje się za VR!

Obecnie globalne połączenia są w świetnym stanie, pojawiają się również aplikacje VR i możliwości biznesowe. Od edukacji i szkoleń po wojsko, szkolenia medyczne, lotnictwo i podróże - rentowność przemysłu wynosi dziesiątki miliardów dolarów.

Dzięki naszej własnej technologii inteligentnego sterowania ciałem użytkownicy mogą doświadczyć niezwykłego świata - niezależnie od tego, jaka jest Twoja pasja - czy to historia, sport, świat fantasy, literatura lub odwiedzając siedem cudów świata, ICO stworzy dla Ciebie platformę, która zabierze Cię tam!

vr-theme-park-india

Parki VR mają rozmiar od 800 metrów kwadratowych do 3000 metrów kwadratowych i zostaną rozszerzone na 28 krajów na całym świecie, w tym w obu Amerykach, Europie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Mamy ponad 200 milionów żetonów VR na sprzedaż, opartych na standardowej inteligentnej umowie ERC-20 ETH, która stanowi fundament platformy kampusowej VR. Odwiedzający park korzystają z żetonów VR, aby płacić za gry, moduły i dostęp do platformy, a płatności tokena VR mogą korzystać z 15% zniżki, oszczędzając dużo pieniędzy!

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w ramach planu roadshow dotyczącego public relations na najbliższy kwartał!

Mamy technologię i wizję. Dołącz do naszej podróży i stań się częścią historii VR Park!