VR podróży jest popularne w technologii Vr 9d

- Aug 31, 2017-

VR podróżyjest popularna w technologii vr 9d

Tak wielu ludzi dIdentyfikator 9DVR wycieczki, ale niewielu sprawiają, że. Dziewięć zero dziewczyna może mieć przeczuwa, że "Jesteśmy zrobić z VR sam."

 

Na bieżącym poziomie9dTechnologia VR, to jest niemożliwe, aby uzyskać to samo zadowolenia z wycieczce przez leżącego w domu, więc VR powinny być wisienką na torcie.

Jak zintegrować VR i turystyki prawidłowo, black box jest podłączony do młodych uruchomienie spółki w góry phoenix, shenzhen i mają najwięcej powiedzieć.

图片17.png

Założyciel firmy z miasta Beijing,Uniwersytet stopień trzy dziewczyny, huaxia, założyła jedna gałka muszkatołowa kultury komunikacji co., LTD., zakorzenione w dzielnicy luohu, shenzhen wutong góry, ma długą historię ponad rok. Przez rok, huaxia's przedsiębiorczości zespół promuje rozwój marki wutong górskiego miasteczka sztuki, która jest projekt z9DVR inteligentnych map.

 

Sztuki miasta Mapa panoramiczna składa się z zespołu rozwoju zawodowego, na telefon, aby otworzyć mapę, panoramiczne, kliknij na lewy górny róg można przeglądać inne prace zespołu produkcji, kliknij na lewym górnym rogu można dostosować tryb panoramiczny mapę.

Panoramiczną mapą miasta oferuje dwie perspektywy: perspektywy normalnej i perspektywy asteroid. Asteroid perspektywy jest perspektywa rybie oko, który prezentuje oszałamiający efekt przestrzenny wycisnąć.

Ponadto mapy można nie tylko w telefonie komórkowym lub tablet się scena odkrywców, również zapewnić VR model, mieści 6 tym Tektura VR urządzeń mobilnych, w których publiczność można dostosować rozmiar ekranu, adaptacji i VR.

 

图片18.png 

 

Wutong góry Mapa panoramiczna łącznie 18 obrazów, w tym obraz jest podzielony na dwa główne treści - 18 street i Muzeum sztuki, ten papier wprowadza główne ulice i przemysł kulturowy creative park, również zasadniczo obejmuje góry wutong warto krajobraz nauki humanistyczne, i innych Mapa panoramiczna każdego zakątku wyposażony jest w szczegółowe informacje.

Czy to w ręce lub na głowie, ta mapa panoramiczna VR może obsługiwać ruch przestrzeni, i jak publiczność porusza się w świecie rzeczywistym, zmiany stanowiska publiczności w mieście.

 

9dVR podróży teraz lub w fazie prób, jednorodność produktów na rynku jest zbyt dużo, i VR jest sam produkt nie wystarcza do obsługi i przeciwko rdzeń konkurencyjności produktu podobnego, umieścić wszystkie jajka do jednego koszyka, stoi w obliczu niepewnej przyszłości.

Energia wiatrowa jako miasto sztuki, główne kung fu lub kondensacji w użytkownika w tym celu jest pod tło ograniczenia technologii do wdrożenia sposób dobry VR turystyki.