VR parku rozrywki zabierze Cię w świat czasu

- Sep 18, 2017-

Fly "od czasów starożytnych jest zafascynowany słów, tych lat" za pośrednictwem "słowo często pojawiają się przed nami, istnieje mnóstwo nowości zbyt wcześnie, bo wiele osób chce czuć się poprzez lub lotu i zrobić skoki, i te rzeczy są często konsekwencją śmierci. Istnieje wiele rzeczy niemożliwe na świecie, ale aby umożliwić te niemożliwe, są różne wynalazki. Mucha symulator VR jest jednym z nich.

Aby zrealizować marzenie o wiecznej lotu, moc film stworzył wyposażenie samolotu VR - vr mucha symulator.

vr fly simulator.jpg


Oprócz vr mucha symulator, moc film sprzed rozpoczęcia "vr koń symulator Knight" i "vr symulator jazdy" i "VR robot bitwy" i "vr rodziny", "VR Gatlin bitwy" i innego sprzętu jest nie więcej niż kilkanaście Seiko tajnych agentów wybitne VR sprzętu , oczywiście, urządzenia te są również zgodnie z oczekiwaniami, miłości i wsparcia publicznego.


vr family (3).jpg


Film moc zawsze ściśle przylegają do linii innowacji produktów, do obsługi klienta jako lider, w środowisku konkurencyjnym rynku, dla klientów, zbudowanie opłacalne produkty. W trakcie badań i rozwoju gry, bez względu na to, jak wielkim wyzwaniem jest Dragon Electronics nalega na robienie gry najwspanialszych, najbardziej wzruszających efekty specjalne. Skutecznie i obrazowo grać efekty specjalne, porywający interaktywny konkurs, proces doświadczenia niezapomniane klienta jest naszych realizacji!


team.jpg