Technologia VR w polu zużycie

- Oct 31, 2017-

Wraz z rozwojem technologii VR w dziedzinie konsumpcji ulepszone doświadczenie stał się nowy punkt wzrostu w handlu elektronicznym. W celu dostosowania się do nowych wzorców konsumpcji, obszar zużycia samochodów również wprowadzania zmian.

VR jest słabnie życie ludzi

Po pierwsze technologia VR ma tylko wyjdzie, lub świeże rzeczą dla wielu ludzi, jego początkowej inspiracji pochodzi z symulatora lotu wojskowego, kadłuba i kontrolera, silnik i inne symulator lotu jest połączonych ze sobą, tak aby pomóc pilot przed wprowadzeniem samolotów doświadczenie uczucie latania, zorganizować bardziej rozsądnym planem szkolenia. Nowoczesna technologia ma zajęte na tej funkcji, za pomocą technologii VR symulacji sceny, które nie są normalnie dostępne. Z wojskowego pola do cywila w mniej niż kilka lat VR najechał wszystkich dziedzinach życia, opieki medycznej, edukacji, zakupy zużycie i tak dalej. Społeczności medycznej można użyć VR do symulacji operacji sceny, aby poprawić szybkość utwardzania. Na świecie edukacji można zintegrować suchej wiedzy symulacji; W domenie konsumenta doświadczenie dokonywania zakupów może być zwiększona przez technologii VR, i nowe doświadczenie, wniesione przez technologii VR jest zamiatanie świata.

"Eksperymentalne" konsumpcji staje się głównego nurtu

Współcześni ludzie zwracają większą uwagę na sprawność, i ludzi, którzy boją się "kłopoty" starań aby znaleźć prostsze i szybsze sposoby zakupów. Z magazynów fizycznych do sieci elektroenergetycznej zmiana środków pieniężnych płatności w dowód "dla leniwych usługi" za pomocą linii papilarnych jest trend, The Times, i zwrócić uwagę na zużycie doświadczenie handlowe, których poczucie naturalnego również nie puści technologii VR. Branży nieruchomości, na przykład, uruchomiła "wirtualny salon" z technologii VR, który pozwala użytkownik wobec szybko zobaczyć swoich nowych domów. W przemyśle motoryzacyjnym niektóre firmy samochodów i samochodów media wprowadziły nowe produkty, takie jak VR test jazdy samochodów i sal wystawowych smart VR na zużycie dysku. Podobnie jak "inteligentne hali wystawowej" od niedawna w domu samochodem konsumentów można przejść przez wiele 4S sklepach bez wychodzenia z domów, przekraczanie bariery czasu miejsca. Poprzez inteligentne sala użytkownicy mogą Przeglądaj modele, informacje o preferencyjne i porównać zalety każdego sklepu poziomo do wybranych modeli zadowolony. Ten wygodny i wygodny sposób spojrzeć na samochód znacznie oszczędza czas użytkownika i również daje użytkownikowi dobre doświadczenie handlowe. Od tendencji rozwoju aplikacji VR przyszłości przedsiębiorstw będzie infiltracji i rozłożyć własnej działalności gospodarczej oraz zużycie konsumpcji masowej rozrywki i jakości życia konsumpcji. "Eksperymentalne" wydatków, który jest dobry dla przedsiębiorstw i konsumentów stopniowo zmienia reguły gry.

W przyszłości, technologia VR będą dalsze zintegrowane życie ludzi i jako biznesmen będzie jak używać technologii VR dla konsumentów stworzyć dobre środowisko zakupów, jak przekształcić technologię do wyników sprzedaży, podczas gdy wygodne usługi konsumentów i można łatwo osiągnąć sprzedaży, firmy staną się kierunek przyszłych wysiłków na rzecz. To również sprawi, że duża różnica w dziedzinie motoryzacji.