Symulator VR jest podgrzewany w letnie wakacje

- Aug 31, 2017-

 

VRsymulatorwoda jest podgrzewana wletnie wakacje

 

Lao Yang cyfrowy sklepu znajduje się w huijia budynku w biznesowej dzielnicy xujiahui, znanej z Pacyfiku cyfrowy problem poniżej.

Jego sklep jest podciągnięty na drugim piętrze jednego z najstarszych sklepów digital Szanghaju, skromnym lokalizacji.

 

图片12.png 

 

Sprzedaży produktów cyfrowych są już od kilku lat, i Lao Yang szuka nowej drogi wyjścia. W lipcu 2016 r. otworzył sklep na 22 piętrze huijia budynku a uczniowie byli w letnie wakacje. Zajął się prowadzeniem działalności gospodarczej, która nie była próbowałem befor — — VR symulator doznania.

 

图片13.png 

 

Lao Yang sklep nazywa sen psa VR doświadczenie sklepu, i wiem, że jest na 22 piętrze biurowca, ale jest z windy i okazuje róg i nadal nie widzisz sklepu lub znak, tylko po to, aby zobaczyć, że korytarz ma stosy pudełek.

Którzy mogą myśleć o tym messy miejscu, ukrywanie zaawansowanych technologicznie, który reprezentuje przyszłość?

 

Pokój około 30 metrów kwadratowych, kilka stołków, dwa HTC Vive i kilka innych roślin są prawie wszystkie VRsymulator Skorzystaj z obsługi sklepu. W Chinach istnieje co najmniej kilka tysięcy z nich.

 

图片15.png 

Dlaczego właściciel sklepu detalicznego akcesoriów komputerze uruchomić VRsymulator Poznaj sklep i służyć jako kelner? Pytanie wydaje się wymagać Lao Yang odpowiedzieć na Pacyfiku nieco chłodny cyfrowy.

 

Pod wpływem e-commerce firmy fizycznej miasta cyfrowy ma tendencję malejącą. W lutym 2015 r. obok Pacific city cyfrowy fazy ii została oficjalnie ZAMKNIĘTA. W ostatnich latach miasto merlot znacznie zmniejszył się odsetek sprzedaży produktów cyfrowych.

 

"Handel detaliczny jest bardzo słaby, pole jest wciąż zajęty w sklepie i w zasadzie jest dbanie o sklep internetowy.

Ogólnie rzecz biorąc czynności fizyczne mają gwałtownie spadła.

Od 2002 roku właściciel cyfrowy pierwszej fazy na Pacyfiku, mówi, że wszystkie przedsiębiorstwa, w tym siebie, był w pozycji mniej optymistyczne w ostatnich latach.

图片15.png 

Gdy działalność sklepu cyfrowego fizycznego w dół, istnieją również nowe zmiany w działalności w trybie offline.

 

W stacji metra xujiahui wyszukiwaniaEd"VR" i innych słów kluczowych, aby znaleźć 10 rozrywkowych miejsc, które zapewniają VR doświadczenie. 10 tylko jeden jest w cyfrowe miasta, z dziewięciu pozostałych w przestrzeni biurowej. Tylko w czterech z tych sklepów są sklepy VR doświadczenie, i reszta są offline rozrywkowych, takich jak prywatne wycieczki kina lub tabeli, just Dodawanie urządzenia VR.

图片16.png