VR Simulator-birdly Vr Flying Simulator

- Nov 29, 2017-

Jak możesz latać bez skrzydeł i czuć się jak ptak? Z widokiem na świat podczas lotu? Jednym z najbardziej dostępnych sposobów jest poznanie wirtualnego symulatora lotu ptasiej rzeczywistości wirtualnej VR.

symulator lotu birdly vr, jest zaprojektowany przez Movie Power artefakt ekstremalnych sportów VR, sporty ekstremalne do symulacji globalnych wyzwań są najwyższym lotem skrzydeł w sportach ekstremalnych VR. Pozwól by doświadczony gracz mógł stać się maniakiem w ciągu kilku sekund - "ptasznik", realistyczne uczucie latania w powietrzu, wyzwanie dla bezpieczeństwa, sporty ekstremalne, marzenie o wyzwaniu granicznym! Ludzie, którzy nie doświadczyli latania na niebie, byli niemal przytłoczeni przez latające skrzydła. symulator lotu ptaka vr jest jednym z najbardziej popularnych produktów w pawilonie VR. Jest to również wyposażenie inwestycyjne w centrum VR.

Cechy produktu:

1 nowoczesny wygląd mody, ergonomiczny, dynamiczny design, wyposażony w ruchome koła pasowe i sprzęt pneumatyczny, pozwala nie tylko odczuć lot wysokościowy, ale także odczuwa wiatr w obliczu wiatru;

2. Perspektywa symulacji panoramy wirtualnej, wysoka częstotliwość odświeżania i niskie zawroty głowy. Orientacja ciała i dokładna transmisja sygnałów interaktywnych;

blob.png

3. Przyjąć rdzeń technologii kontroli przemysłowej precyzji JMDM i precyzję działania platformy 6-dof motion, wrażliwe na brak opóźnień i niezawodne;

4. Dynamiczna platforma dokładnie sprawia, że ​​efekty specjalne całego procesu, a efekty środowiskowe są bardziej realne!

5, wyłączne badania i rozwój adaptacji treści "skok w zhangjiajie" symulują rzeczywisty lot, na przykład na dużej wysokości z widokiem na piękne krajobrazy zhangjiajie, nigdy nie wychodzą z domu, kierując się do znanych atrakcji, doceniają scenerię ogólną, bezpieczną, stymulującą i zabawy, pozwólmy podróżować w locie entuzjastom prawdziwego doświadczenia i emocji w piękno unikalnego doświadczenia.

6. Ogromna ilość zasobów jest pobierana bezpłatnie. Wysoka jakość produkcji treści VR zespołu badawczo-rozwojowego z jing min specjalistycznego zespołu badawczo-rozwojowego zapewnia ciągłą produkcję późniejszych filmów. Ciesz się innym doświadczeniem w podróży!

Movie Power Birdly Vr Latający symulator w wirtualnej rzeczywistości VR, hala, malownicze miejsca, wystawa, najważniejsze zajęcia, świecą wspaniale we wszystkich dziedzinach życia, lot ze skrzydłami VR + we wszystkich dziedzinach życia może znaleźć punkt zysku, łącząc stronę, dla sentyment inwestorów, efekt propagandy, wartość i bogactwo!

Movie Power zapewnia również kompleksowe rozwiązanie dla franczyzobiorców inwestycyjnych i innych inwestorów z centrenami VR, zapewniając klientom bezproblemową, stabilną pracę i ciągły zysk.

Inwestycje, leasingowe zapotrzebowanie może skontaktować się z Movie Powe, wirtualny skrzydłowy VR birdly vr latający deweloper simulatorsource będzie Cię eskortował!

blob.png