VR symulacji bardzo popularne na całym świecie

- Aug 31, 2017-

VR symulacji bardzo popularne na całym świecie

 

Immersjaveogłosił rozpoczęcieVR symulacjii mobilnej platformy reklamowe konsumentów więcej niż przed rokiem, aby pomóc znaleźć aplikacje VR i treści. Niedawno firma ujawniła, że zakończył rundę finansowania 10,5 mln $.

 

Black box dowiedział się, że tej rundy finansowania był prowadzony przez The Venture Capital firmy Rogers Venture Partners, z innych funduszy i inwestorów strategicznych, w tym kapitał zakładowy, The Venture Fund rzeczywistość, kapitał początkowy, East Ventures, HTC Vive, MCJ co.ltd., GREE, i-mobile, Metaps i Gigi Levy.

 

Komplementariusz Rogers Venture Partners, Paul Sestili i Gumi założyciel i CEO Hironao Kunimitsu dołączył do zarządu Immersv's.

图片1.png 

"Immersjavejest liderem kolejnej fali interaktywne reklamy cyfrowej." Sestili powiedział: "mobilnych 360 °, treści i reklam umożliwia oglądanie wysokiej stawki, współczynniki klikalności, jak również ogólny wskaźnik ekspozycji marki i reklamy. Immersv, jako dominującego w nowej reklamie, ma zdolności do wielkiej wartości do reklamodawców i wydawców.

 

Immersv mówi, niedawno podpisali 15 umów projektu z największym na świecie popytu po stronie platformy (DSP) i podaży platform (SSP), a teraz obejmować partnerów takich jak strumieniowe wideo, YuMe, Bidswitch, ironSource i Supership.

 

 VR symulacjiużyje inwestycji do przyspieszenia rozwoju produktu, poprzez bezpośredni dystrybutorzy i SSP rozwiń zapasów i przenieść do globalnej marki i marketingu personelu, mobilnych 360 ° treści iVR symulacji.

 

"Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z najlepszych instytucji i inwestorów strategicznych w świecie." Immersv przewodniczącego i dyrektora naczelnego z Mihir Shah powiedział, "Chociaż wideo rynku telefonii komórkowej w dalszym ciągu rosnąć, ale uważamy, że interaktywne reklamy doświadczenie zastąpi bieżącego wideo reklama rynek w najbliższych kilku lat, aby zapewnić lepsze wyniki do reklamodawców, przynieść wyższe zyski dla dystrybutorów i lepsze doświadczenia dla konsumentów."

 

 

图片2.png