VR zakupy jak zrobić Comeback w granicy VR zakupy stał się popularny, jak wnieść Comeback w technologii granicy??

- Nov 01, 2018-

VR zakupy stał się popularny, jak wnieść Comeback w technologii Frontier?

Szybki rozwój technologii i promocji oraz zastosowanie technologii wirtualnej rzeczywistości VR nowe życie cicho weszła wszystkie aspekty naszego życia. Dla większości konsumentów VR zakupy ma stać się najbardziej modne zakupy. VR handlowej używa technologii VR, głowy zamontowane wyświetlacze i smartfonów i komputerów do wzmocnienia i prowadzić zakupów.


W innych krajach, wielu znanych FMCG i marki detalicznetakich jak Lowe's, Swarovski, Nestle, IKEA i sprawny język ciała zapewniają konsumentom VR doświadczenie. Dzięki technologii VR, aby pomóc konsumentom lepiej zwizualizować produkty w domu sytuacji umieszczanie mebli w salonie pozwala konsumentom łatwego dostępu do produktów i miejsc, które mogą być trudno dostępne w prawdziwym życiu, Dokonywanie zakupów, więcej doświadczenia realistyczne i fajne.

timg (1)

Na rynku krajowym na zakupy i konsumentów nie jest daleko w tyle. Już w kwietniu 2016 Alibaba rozpoczęła zakupy VRPoznaj produkt"Kupię +", który powiedział Ali wykorzystuje technologię wirtualnej rzeczywistości generowanie interaktywnych 3D zakupy środowiskach przy użyciu pomocniczego czujniki i systemy graficzne na komputerze. W przyszłości w miarę zainteresowania ludzi wirtualne doświadczenie będzie nieuchronnie promować narodziny nowej generacji Internetu rzeczy, które połączy obiektów wokół nas i stać się integralną częścią naszej metody komunikacji.

Szerokie zastosowanie technologii VR zrodził ogromne wymagania treści VR rozwoju i produkcji. Według analiz statystycznych bowiem na świecie największym rekrutacji informacji szukaj silnika firmy, liczba VR/AR powiązanych zadań wzrosła o 400% od 2014.Among je, VR talentów ma znaczna rozbieżność w zakresie architektury i Planowanie, Internet i produktów elektronicznych. Szybki rozwój przemysłu i przepaść w związanym z technicznych talentów w branży stały się poważna sprzeczność do rozwiązania, zwłaszcza rezerwy wysokiej jakości i profesjonalnych talentów VR wymaga poprawy.