VR Roller Coaster Simulator

- Nov 30, 2017-

Wirtualna rzeczywistość VR roller coaster simulator to kolekcja sztucznej inteligencji, dynamiczna platforma siedzeń, trójwymiarowe obrazy cyfrowe, efekty na żywo, takie jak technologia i sztuka estetyczna w integracji nowej generacji interaktywnej rozrywki multimedialnej. Widzowie doświadczają wirtualnej przejażdżki kolejką górską w dynamicznym siedzeniu i trójwymiarowego spektaklu przejazdu kolejką górską. Wahadłowiec w prawdziwej scenie dekoracji i obraz ekranowy trójwymiarowej wirtualnej sceny, w trakcie obracania się orbity prawdziwego uczucia rollercoastera z nadwagą i nieważkością. Obraz jest klarowny, a zawartość filmu - wpływ uderzenia filmu w połączeniu z podmuchami powietrza, błyskawicami, wodą i innymi efektami specjalnymi - daje widzom możliwość przeżycia ekscytującej przejażdżki kolejką górską.

blob.png

Wirtualna rzeczywistość VR symulator roller coaster

Struktura ekranu

Ekran projekcyjny różni się od zwykłego symulatora wirtualnej rzeczywistości wirtualnej VR za pomocą ekranu projekcji kinowej, w celu lepszej wydajności efektu 3 d poprzez wirtualną kolejkę górską jest więcej metalowej kurtyny, a także w celu umożliwienia widzom lepszego wciągnięcia wirtualnego ekran jest rolkowym roller coaster. Kurtyna jest w stanie otoczyć publiczność w filmie i telewizji, aby zrobić widzom wzrok i scenę filmową.

3d okulary

Ze względu na efekt 3D filmów 3D widzowie muszą nosić spolaryzowane okulary lub okulary stereoskopowe, gdy doświadczają wirtualnych projektów kolejki górskiej. Dzięki okularom stereofonicznym widzowie widzą, że obraz lewego i prawego oka jest inny, ta projekcja obrazu w ludzkim mózgu to 3-kanałowe obrazy stereofoniczne, tworząc w ten sposób przestrzenny efekt wizualny umieszczenia się wśród nich.

blob.png

Projektor

Tylko dwa projektory mogą ukończyć projekt wirtualnej kolejki górskiej.

3d

Najważniejszą rzeczą dla symulatora kolejki wirtualnej VR jest jakość stereo. Jako że nazwa implikuje wirtualną kolejkę górską filmu w kolejce górskiej, w scenariuszu, więcej jest użycie czystego stereo hd wideo, gwałtownie wzrosły w filmie lub nagły spadek soczewki, i różnorodne efekty zapierające dech w piersiach terrorystów.

blob.png