Wyścigi samochodowe VR jest najlepszą inwestycją

- Oct 09, 2017-

W parku rozrywki VR doświadczenie obszaru, jest rodzajem rozrywki sprzętu wyścigów. Gracze mogą nosić okulary VR, znajdujących się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Czy to góry, kałuże, wzloty i upadki na plażę lub tarcie toczenia lub przesunięcie podłoża, na tor, może być jeszcze bardziej realistyczne wrażenia.

W dzisiejszym innowacyjne przedsiębiorstwo najlepszych czasach, nauki i technologii i ludzkiej mądrości, po wielokrotnym zderzają się ze sobą, VR (virtual reality), jako swego rodzaju można utworzyć i wirtualny świat technologii komputerowych, można osiągnąć przez gracza w wciągający świat wirtualny, znacznie poprawić wrażenia w grach. Longcheng electronics opracowała serię VR theme park sprzętu, który umożliwi technologii, rozwój rynku przyjemność po raz pierwszy.

格式工厂IMG_4075.jpg

Bez względu na to, jak wspaniały grafika jest konsoli i klawiatura sama będzie można poczuć się jak sobie. Chcesz realizować bardziej autentyczne doświadczenie wyścigów? Spójrz na ostateczny VR theme park w ten samochód wyścigowy VR. Film moc obiecuje doprowadzić dokładne wyścigów symulacji do graczy, zapewniając prawdziwe wrażenia wyścigowe i toru. VR symulacji platformy dla samochodów, w tym fotelik samochodowy elektryczny 4 osi, koła kierownicy siłowe sprzężenie zwrotne, a także sprzęgła, hamulca i akcelerator pedał metali trzy, innym sześć biegów ręczna.

Samochód wyścigowy VR za $20 dla jednego gracza na jeden raz, więc można otrzymać 100 klientów dziennie, dochody dnia wyniesie $2,000, miesiąc można otrzymać zwrot pieniędzy.

201.jpg