Przejażdżki konne VR w parku rozrywki Vr

- Sep 19, 2017-

W ostatnich latach, park rozrywki vr doświadczyła szybkiego rozwoju, niedawno wreszcie urodziła się na nowe urządzenie niespodzianka, to "VR Bitwa Rycerz" vr koń symulator doświadczenie pod linią VR urządzeń mobilnych. Zawsze mam marzenie, prairie wirtualnym polu bitwy, każdy noszenia ciężkich zbroi, konie, walki na polu bitwy. Z tej obsesji szukałem dla ziemskiego raju. I lament o słabych nadziei, prawie że zrezygnować, ale ostatecznie spełnione w parku rozrywki VR, "VR Bitwa Rycerz" ten sprzęt. Rozmachu i dynamiki ruchu skutecznie wykazały jedną z najwspanialszych pól bitewnych, pozwalając mi do interpretacji tej epickiej historii z pasją!

vr horse ride (6).jpg


VR bitwie rycerz jest pierwszą osobą VR konia jeździć urządzenie do gier, tematem gry będzie wokół na koniu do zwiedzania oraz w różnych środowiskach, używając różnych broni, walki z różnymi wrogami. To marzenie wydawało się zdalnego w wyobraźni, ale to ostatecznie zrealizowano w parku rozrywki vr dziś, i obraz w moim umyśle stał się tak oczywiste. Raz jak woda, cicho płynie, jazdy koło czasu aby włączyć delikatnie, przejechałem się do starożytnej bitwy, postawił stopę na ich podróż przygoda krwi. "Czas spędzony rycerz" grand i ciepłą atmosferę dużej skali, nóż, pistolet, miecz i halabardy i koń gongi, sprawiają, że zainspirowała mnie w emocje. W parku rozrywki VR w świecie, w tym grand przechodzę gry rozpoczęła, montażu i inny styl grać tak, zwycięstwo wojny i honor zyski i straty nie tylko potwierdza moje przekonanie: z ludzi walczących niekończącej się przyjemności!

vr horse ride (5).jpg

To nowe doświadczenie jest również zbyt realistyczne, ponieważ scena, więc wiele osób boi się. "Przejażdżki konne VR" to niezależna pierwsza jazda konna gra, czy może być żołnierzem w grze arogancki, przyniósł nowe doświadczenie, w porównaniu z tradycyjnym VR gry ma bardziej realistyczne doświadczenie bojowe i bardziej interaktywny sposób, ma silną pozycję i konfrontacyjne, niech gra gracz naprawdę poczuć własne walki na polu bitwy. W parku rozrywki VR "VR Bitwa Rycerz" wyposażenie przeznaczone stać się klasykiem i trudno być przekroczony, zarówno sceny wojenne i wysoki wzrost i zamach do przodu, barwne i żywe sceny pokoju, jak również wykwintne lokalnych uczucie. Chociaż jest to tylko wirtualny świat, ale co to? Co zrobić, jeśli to tylko wirtualny świat? Muszę po prostu spróbuj do walki, w obliczu trudności, przezwyciężenia wszystkich przeszkód, w obliczu niepowodzeń, Niezwyciężony, realizować swoje marzenia! W VR tematu jeździ, wyniki urządzenia "Rycerz godziny" tyle, że została zagrał wiele razy i jest wciąż warte przeglądnięcia jako Najlepsza adnotacji do krwi!

horse simulator  (8).jpg