Hełm VR jest najważniejsze dla urządzenia Vr

- Sep 29, 2017-

VR, który odnosi się do technologii wirtualnej rzeczywistości, jest nowy i wysokiej technologii, które pojawiły się w ostatnich latach, znany również jako sztucznego środowiska. Wirtualna Rzeczywistość to symulacje komputerowe używane do tworzenia wirtualnego świata 3 d, aby zapewnić użytkownikom symulacji o zmysły jak wzroku, słuchu, dotyku, pozwalają użytkownikom jako ilustruje jego ogólne, terminowe, istnieje granica obserwować rzeczy w trzech wymiarach.

VR wirtualnej rzeczywistości produkty mają trzy cechy: zanurzenie, wyobraźni i interaktywność. Interaktywność jest największą cechą produktów wirtualnej rzeczywistości, które różnią się od filmów 3d. Te ostatnie są widoczne tylko, gdy były można używać interaktywnych urządzeń do wykonywania różnych operacji na trójwymiarowych obrazów. "Wciągające" to obraz 3D mur otaczający lub zamkniętych okulary, kask, itp., które sprawia, że czujesz całkowicie zanurzony w innym świecie.

Najlepsze urządzenia VR jest to samo, co czujesz podczas noszenia kasku. Czy jesteś i z powrotem, ruchu lub kąt obrotu widoku, patrz obrazek po podstawowej optymalizacji algorytmu i renderowania jest w czasie rzeczywistym i realistyczne, doświadczenie od wizji podstęp Twój mózg, współpracują z innych interakcji zmysłów, nie będziesz czuć się w pełni w środku wirtualnego świata.

Bieżącego urządzenia VR nie są popularne i brak zanurzenia jest ważnym czynnikiem, a główne czynniki wpływające na zanurzenie są następujące pięć elementów:

1. stabilna jakość obrazu: obraz musi być realistyczne, aby zobaczyć, jeśli jest "efekt piasku okna".

2. Head tracking: ekran z ruchem głowy. Jeśli kask nie powiedzie się do przywrócenia ruchu głowicy, użytkownik będzie się zgubić i ruchu choroby.

Rzeczywistości wirtualnej strony ciała: VR musi być w stanie czuć się jak Twoje ciało w wirtualnym świecie istnieje. Na przykład jeśli spojrzeć w dół, powinny być w stanie zobaczyć strony samodzielnie (lub roli, jaką grasz) i rozmiar znaku można zmienić, gdy inne podejście.

4, ciągłości ochrony środowiska odpowiedzi: są w wirtualnym świecie powinno być stałym i ciągłym, kiedy można umieścić obiekt na stole, na przykład zostawić, powrót, to jest tam jeszcze;

Społecznego: inne osoby powinny być w cyberprzestrzeni, które sprawia, że zarówno z was czują się bardziej realne.

8x10.36.jpg


2801.jpg