Rowery fitness VR są dobre dla zdrowia

- Oct 09, 2017-

Producent sprzętu tematycznego VR, Movie Power, niedawno uruchomił rower fitness VR, proces gry jest procesem ćwiczeń. Pozwól zwiedzającym jeździć na rowerze i cieszyć się dekoracjami podczas spalania kalorii!

VR to bardziej zaawansowana i najnowocześniejsza technologia obrazowania, która niesie ze sobą niespotykaną "wirtualną rzeczywistość" dla graczy. Podczas gdy sprzęt rowerowy do ćwiczeń VR, wizja użytkownika, przesłuchanie i dotyk fizycznej reakcji ze środowiskiem gry, użytkownicy uważają, że naprawdę jeżdżą w wirtualnym świecie, takim jak sen.

Otyłość to nieprzyjemny problem, a rower jest interesującym sportem. Ale przecież jazda na rowerze jest trudna, w jaki sposób ludzie "ssać" na rowerze i angażować się w sprawność i sprawność? Fitness Bike VR park tematyczny, z interakcją VR, ruch zmysłowy ciała jako technologia podkreśla, pozwala zanurzyć się w świecie fantasy. Aby znaleźć więcej piękna, zmusić Cię do ciągłego rozwoju w wirtualnym otoczeniu.

vr bike simulator (7).jpg

Poinformowano, że rower fitness wprowadził wiele parków tematycznych VR, a urządzenie zapewni społeczeństwu szansę na przeżycie stylu życia technologii VR. Jednocześnie uważamy, że to nie tylko wirtualny obraz cyfrowy, ale również korzyść dla naszego ciała. I możemy nie tylko jeździć na świetnych scenach, ale także poczuć otoczenie nieruchomości, które podziwiam.

Sprzęt do fitness Bike VR park rozrywki, wyposażony w czujnik prędkości i kierunku. Im szybciej użytkownik idzie na pedał, tym szybciej może poruszać się w wirtualnym świecie. Ten rower treningowy jest wyposażony w ręczny kontroler oporu, który ułatwia użytkownikom, którzy chcą zwiększyć zużycie kalorii w celu zwiększenia odporności. Każdy park rozrywki VR z urządzeniami rowerowymi jest doświadczony i obserwowany w morzu ludzi. Mały obszar roweru do ćwiczeń, park rozrywki VR ma bardziej zróżnicowane doświadczenie!


vr bike simulator (14).jpg

Urządzenie do parkowania na rowerze fitness VR, które jest płynnie połączone z różnymi światami rzeczywistości wirtualnej poprzez adaptery, będzie nadal dostarczało nowe gry. Przyszła nas przyszłość VR, a VR zrewolucjonizuje nasze życie w nadchodzących latach. Aby nadążyć za The Times, można otworzyć park rozrywki VR!

vr bike simulator (4).jpg